Сертифікати

Інші фільтри

Завжди доречний подарунок – сертифікат для жінок

Здивувати, подарувати можливість вибрати подарунок самій собі, порадувати доступом до величезного асортименту якісних та незамінних речей, зробити щасливою володаркою комфортної білизни. Невелика картонна картка легко вирішує проблему підбору ідеального подарунку для дівчини будь-якого віку. Просто вибери подарунковий сертифікат необхідного номіналу на сайті або студіях комфортної білизни brabrabra.

Кожен відвідувач сайту brabrabra.ua або офлайн магазину може вибрати сертифікат необхідного номіналу та подарувати його особисто або ж відправивши електронною поштою в будь-який куточок світу.

Звертаємо твою увагу на те, що перед тим, як скористатися електронним сертифікатом, його потрібно активувати.

Для активації натискай тут.

Як правильно використовувати Подарунковий сертифікат на купівлю спідньої білизни

Щоб покупки білизни приносили лише радість, ми сформували список правил, які діють з подарунковими сертифікатами від brabrabra. Прочитай їх перед покупкою:

Правила обігу подарункових сертифікатів.

Подарунковий сертифікат дозволяє точно вгадати з подарунком, не витрачаючи нерви на пошук, вибір та сумніви. Не буде жодних помилок у розмірах, в кольорі чи матеріалі, жодних розчарувань! А після подарованого тобою сертифікату, його власниця зможе присвятити зручний їй час для приємному шопінгу, не відмовляючи собі у гарній та якісній білизні.

Офіційними дистриб'юторами по продажу сертифікатів brabrabra на території України є компанії Gift Card (ТОВ Гіфт Кард Мол) та ONECARD (ТОВ УАН КАРД). Це місце, де живуть сертифікати найулюбленіших брендів країни.

Жіноча комфортна білизна від A до J. №1 в Підборі — №1 в Комфорті!