Подарункові сертифікати - нижня білизна для жінок - купити в brabrabra

Сертифікати

Завжди доречний подарунок – сертифікат для жінок

Здивувати, подарувати можливість вибрати подарунок самій собі, порадувати доступом до величезного асортименту якісних та незамінних речей, зробити щасливою володаркою білизни від відомих у всьому світі торгових марок… Невелика пластикова картка легко вирішує проблему підбору ідеального подарунка для дівчини будь-якого віку. Просто виберіть подарунковий сертифікат необхідного номіналу на сайті або в магазинах мережі brabrabra.

Кожен відвідувач сайту brabrabra.ua або офлайн магазину може вибрати сертифікат необхідного номіналу та подарувати його особисто, або ж відправивши електронною поштою в будь-який куточок країни.

Звертаємо твою увагу на те, що перед тим, як скористатися електронним сертифікатом, його потрібно активувати.

Для активації клікні тут.

Як правильно використовувати Подарунковий сертифікат на купівлю спідньої білизни

Щоб покупки білизни приносили лише радість, ми сформували список правил, які діють з подарунковими сертифікатами від brabrabra. Прочитай їх перед покупкою:

Правила обігу подарункових сертифікатів.

Подарунковий сертифікат дозволяє точно вгадати з подарунком, не витрачаючи нерви на пошук, вибір та сумніви. Не буде ні помилок у розмірах, ні в кольорі чи матеріалі, жодних розчарувань! А після подарованого тобою Сертифіката, обдарована зможе присвятити зручний їй час приємному шопінгу, не відмовляючи собі у гарній та якісній білизні.

Офіційними дистриб'юторами по продажу сертифікатів brabrabra на території України є компанії Gift Card (ТОВ «Гіфт Кард Мол») та ONECARD (ТОВ «УАН КАРД»). Це місце, де живуть сертифікати найулюбленіших брендів країни.

Підпишись на розсилку
Підпишіться на ексклюзивні пропозиції, оригінальні історії, активізм, події тощо.
Жіноча комфортна білизна від A до J. №1 в Підборі — №1 в Комфорті!
x^