Про brabrabra

brabrabra були засновані для того, щоби кожна жінка почувалася комфортно та привабливо попри будь-які параметри. Взагалі, хто їх придумав? Напевно ж не знавець жіночої краси. Ми любимо тебе такою, як ти є, та висловлюємо це кожною нашею дією.

Ти це ти.

Щиро віримо в це словосполучення. Ти така як ти є. Не завжди неймовірно-прекрасно-чудова, як говорять рекламні слогани. Навпаки: в слабинках, рисах характеру, “недоліках” чи радше особливостях – наша унікальність. Якби всі були досконалими, жити було б не цікаво. Білизною brabrabra ми доводимо, що справжній “жіночий комфорт” – це коли можна бути собою, в природному тілі, та замислюватися про дещо більше, ніж вага, зріст і сантиметри.

Від А до J

У нас є власний алфавіт, який не обмежується на літері “D”. Ми на власному досвіді знаємо, як важко знайти не просто гарну білизну великого розміру, а ще й зручну: щоби кісточка не намагалася тихцем заколоти, застібка не повзла вгору до комірця та бретельки не їздили туди-сюди наче ралійні гонщиці. Тому brabrabra винайшли кілька посадок і форм чашечок на додачу до розмірів.

Гарантія комфорту

Зазвичай, коли бренди щось гарантують, вони ставлять зірочку, а за нею – ще безліч приписок. У brabrabra все просто. До того, як модель потрапить на поличку, ми проводимо тестову примірку: протягом місяця носимо моделі бра, обговорюємо наші враження та вирішуємо що ще можна зробити зручним – аж поки ми всі не будемо задоволені результатом. Тому, будь впевнена: коли ми говоримо “комфорт”, ми говоримо це впевнено. До речі ми, – це моделі на фотографіях: маркетологи, консультанти, спеціалісти, – дівчата, які одночасно з тим є клієнтками студій.

Студії комфортної білизни

Можна ходити до магазинів, а можна обирати студію. В чому різниця?
У студіях кожен відвідувач – на вагу золота. З ним проведуть консультацію від “А до “Я”. Тобто J. Ми назваємо це словом “брафіттинг”. Всі спеціалісти-брафіттери перед тим, як приступати до роботи в студіях проходять Школу брафітингу. Так, білизна це не просто “трикутнички з резиночками” шити – це різні форми, каркаси, посадки, форми… Серед всього різноманіття brabrabra дівчата знайдуть те, що зробить тебе щасливою. Як тобі таке?