О компании
  • Бра
  • Трусики
  • Купальники
  • Для дому
  • Аксесуари
  • Outlet
  • Подарунки
UARU

Про brabrabra

brabrabra — гарантія комфорту кожної жінки. За допомогою наших сервісів турботи ми гарантуємо тобі максимальний комфорт та безстресовий досвід покупки здорової білизни: від зручності оплат і оплати частинами, до безкоштовної доставки, можливості повернення та обміну білизни. Ми завжди поруч, завжди готові допомогти та вирішити будь-яке твоє питання.

#HappyTits — це національний рух за здоров’я та одноіменний YouTube канал, присвячений здоров’ю жіночих грудей.

Ти це ти

Ми переконані, що кожна жінка прекрасна такою, якою вона є: з усіма її особливостями, з кожною її рисою. Те, що може здаватися недосконалістю, насправді ж, робить тебе особливою та неповторною, такою єдиною.
Створюючи здорову якісну білизну, ми даруємо жінкам відчуття беззаперечного комфорту та надихаємо їх бути впевненішими у собі та своїх силах. На наших фото справжні жінки, справжні фігури та справжні розміри — у всіх рекламних кампаніях знімаються наші співробітниці або клієнтки.

ЗДОРОВА БІЛИЗНА

Вся наша білизна створюється виключно з найякісніших матеріалів у спеціальній Лабораторії білизни, враховуючи всі можливі особливості жіночої анатомії.
Перед випуском нової колекції ми тестуємо нашу білизну. У експериментальному носінні беруть участь наші співробітниці, клієнти та експерти (гінекологи, мамологи). Вони проводять тестову примірку: протягом місяця носять білизну, обговорюють враження та вирішують, що можна вдосконалити – допоки всі не будуть задоволені результатом та ця білизна отримає підтвердження від експертів.
А щоб підтвердити якість нашої білизни та переконатися, що твої груди будуть задоволеними — ми проводимо сліпи тести з співробітницями та клієнтками.

Від А до J

Більше жодних компромісів між красою та комфортом — це те, що йде у комплекті.
78 розмірів, 64 посадки, 20+ дизайнів — ми експерти у створенні білизни різних конструкцій під всі посадки та у найбільшій розмірній сітці в Україні.
Ти і твоє тіло прекрасні, тому не ти маєш підлаштовуватися під білизну, а білизна і її виробники мають робити все, щоб ти і твої груди знаходилися у цілковитому комфорті.

СТУДІЇ ТУРБОТИ BRABRABRA

Наші студії — це те місце, де ми практикуємо брафітинг — персональний підбір білизни спеціалістками, що пройшли тренування у Школі брафітингу.
Брафітерка допоможе підібрати конструкцію, посадку, розмір та крій, що максимально підійде саме до твоїх грудей та їх особливостей.
Брафітинг — це основа нашого сервісу у кожній студії комфортної білизни та в онлайні. Наші брафітерки підберуть найбільш комфортний бра для тебе навіть у соцмережах, або по телефону.

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

brabrabra відповідальні у способах, обсягах та засобах збуту виробництва.
Двічі на рік ми приймаємо білизну будь-яких брендів на утилізацію у всіх студіях комфортної білизни.


Офіційний импортер продукції brabrabra є ТОВ Анвіком
Адреса: Бориспільська, 9, оф. 391, Київ, 02099, UA
Телефон: 050 380 6034

ANVIKOM TOV
02099, KIEV, VUL. BORISPILSKA 9, KORP. 91, OF. 301, DARNITSKIY R-N


Наша білизна - це не єдине, що дарує тобі Комфорт.
Ми в соцмережах
Підпишись на розсилку
Підпишіться на ексклюзивні пропозиції, оригінальні історії, активізм, події тощо.