Абонемент МІЙ ПЕРШИЙ БРА
Купуй з вигодою 18%!
3300
грн.
3900
грн.
Абонемент ПРИЄМНО-КОМФОРТНИЙ
Купуй з вигодою 21%!
4000
грн.
4850
грн.
Абонемент КОМФОРТНИЙ
Купуй з вигодою 26%!
5000
грн.
6300
грн.
Абонемент БОМБЕЗНО-КОМФОРТНИЙ
Купуй з вигодою 33%!
6000
грн.
8000
грн.
Абонемент БЕЗМЕЖНО-КОМФОРТНИЙ
Купуй з вигодою 44%!
8000
грн.
11500
грн.

Абонемент на білизну

Купуєш абонемент brabrabra один раз і протягом всього року отримуєш запас комфортної здорової білизни в рамках обраного абонементу.

Вигода

Вартість абонементів дешевша ніж звичайний чек на ті самі речі, адже ціни фіксовані і дозволяють отримувати вигоду на кожній одиниці білизни. Розмір знижок, передбачених в абонементах, неможливо отримати на жодному з розпродажів та з жодною спеціальною пропозицією.

Найкращий подарунок

Більше ніяких головоломок «сподобається, чи ні?», адже вона сама обирає подарунок на свій смак. Абонемент можна обрати під будь-який бюджет та привід, відправити будь-яким зручним способом — без витрати особистого часу, із безкоштовною доставкою, або ж надати перевагу електронному абонементу та надіслати його отримувачу онлайн.
Абонемент виглядає елегантно, естетично, компактно та легко, що значно економить час на пакованні.

Комфорт для себе

Абонемент можна використати як онлайн так і офлайн у студії комфортної білизни. Він завжди під рукою, адже ти можеш зайти у особистий кабінет з будь- якого девайсу у будь-який час дня і ночі та перевірити доступний товар для замовлення, або ж передати все до рук твоєї Персональної менеджерки. Купуючи абонемент, за тобою закріплюється Персональна менеджерка, яка завжди готова тебе проконсольтувати, нагадати про термін дії абонемента, сповістити про нові колекції та допомогти тобі із вибором, замовленням або бронюванням бажаного розміру.

Універсальність

Разом із здоровою комфортною білизною абонемент передбачає доступ до всіх сервісів brabrabra: брафітингу, визначення персонального Індексу комфортної посадки, зручність у кожному русі — від оплат до доставки у будь-яку точку країни, унікальний підхід до клієнтів та абсолютно новий досвід.
Білизну зі свого абонементу можна з легкістю обрати для подарунків своїм рідним та подругам.

Залишились питання?

Щоб ти не тримала все у голові та просто насолоджувалася зручністю, твій персональний менеджер завжди буде на зв’язку і допоможе з будь-яким питанням.

(095) 5800088 твій персональний менеджер