Сервіс повернення!

Сервіс турботи, що зберігає твою вигоду, у випадку, коли бра не підійшов.

Якщо ти отримала онлайн-замовлення і бра не підійшов, або зрозуміла, що обраний у студії бра тобі більше не подобається — маєш можливість повернути* його, навіть без бірки:

  1. Повернути протягом наступного дня та отримати сертифікат на суму 100% від вартості бра (за наявності бірки).
  2. Повернути бра протягом 15 днів та отримати сертифікат на 70% від вартості бра (за наявності бірки).
  3. Повернути протягом 30 днів та отримати сертифікат на 50% від вартості бра (за наявності та без наявності бірки).
  4. Якщо бра вже випраний чи поношений — отримуй промокод на 50% від вартості бра.

Терміновий 36 годин, з біркою

Повертай протягом наступного дня і отримуй сертифікат на суму 100% від вартості бра.

Раннє повернення 15 днів, з біркою

До 15 днів та отримуй сертифікат на 70% від вартості бра.

Пізнє повернення 30 днів, без бірки

У будь-який момент до 30 днів без бірки, отримуй сертифікат на 50% від вартості бра.

Трусики, боді, суцільні купальники, шкарпетково-панчішні вироби та аксесуари поверненню не підлягають.

Як повернути?

Подзвони нашим дівчатам-операторкам для комфортного вирішення будь-яких питань❤️

Разом з дівчатами ти можеш оформити повернення на бра через комфортне для тебе відділення Нової Пошти та отримати вже готову ТТН для відправки. Тож, залишиться лише завітати до відділення, віддати бра працівнику Нової Пошти та сплатити вартість доставки. Як тільки ми отримаємо твій бра, сертифікат буде автоматично сформовано і надіслано на твій номер телефону протягом 24 годин.

У випадку неоплати послуг доставки клієнтом при відправці посилки, з номіналу сертифікату Повернення, який отримує клієнт, стягується фіксована сума у розмірі 60 грн.
Скільки діє сертифікат?

Термін дії електронних сертифікатів — 90 днів** з моменту його отримання.

Чи можна повернути бра у студії комфортної білизни?

Так, звичайно. Ти можеш завітати у будь-яку студію комфортної білизни, де дівчатка залюбки оформлять для тебе повернення. У такому випадку, сертифікат надійде на твій номер телефону відразу після проведення повернення і ти зможеш скористатись ним для своєї покупки, а брафітерки із задоволенням проконсультують та допоможуть знайти твій ідеальний бра.

Що відбувається з бра далі?

Ми беремо на себе відповідальність, що повернені новенькі бра з бірками проходять хімчистку та потрапляють у будинки благодійності для підлітків та літніх людей. А всі випрані, ношені або бра, придбані на розпродажах — потрапляють на відповідальну утилізацію.

* «Повернення товару» доступне виключно для тих осіб, які зареєстровані в клієнтській базі мережі магазинів brabrabra та інтернет-магазині brabrabra.ua. Під «Поверненням товару» мається на увазі передача Продавцю товару, крім товарів з категорії труси, купальники, боді, панчішно-шкарпеткові вироби та аксесуари, придбаного у мережі магазинів brabrabra та інтернет-магазині brabrabra.ua в останні 30 днів до моменту такої передачі, та отримання знижки на наступну покупку у вигляді електронних бонусів, що надаються в електронному сертифікаті, згідно умов компанії, розміщених на сайті brabrabra.ua.

** Термін дії електронних бонусів становить 90 календарних днів з моменту їх отримання клієнтом і вони можуть бути використані одноразово за їх пред'явлення.

*** Товари з розділів «Outlet» та «Останній розмір» можна повернути тільки упродовж 36 годин після покупки.

**** Товар, придбаний за допомогою електронного сертифікату, отриманого за допомогою сервісу, не бере участі у цій пропозиції та подальшому поверненню не підлягає.

Організатор залишає за собою право змінити умови та термін дії пропозиції, попередньо повідомивши про це на сайті brabrabra.ua.

Детальні умови повернення

Жіноча комфортна білизна від A до J. №1 в Підборі — №1 в Комфорті!