brabrabra - Утилізація
brabrabra - Утилізація
brabrabra - Утилізація
brabrabra - Утилізація
brabrabra - Утилізація

Утилізація білизни brabrabra весь рік для всіх учасників Програми турботи

Утилізуй старе — отримай промокод на нове.

Утилізуй онлайн!
Утилізація старої білизни онлайн — тут і зараз!
Незабаром утилізуй онлайн!
Утилізуй тут і тепер!
Утилізуй стару білизну у студії комфортної білизни та отримуй промокод на оновлення свого білизняного гардеробу!
Утилізуй зараз, щоб мати чисте майбутнє у вільній країні!
Ти отримаєш!
Ми закликаємо та заохочуємо тебе до утилізації, тому здаючи стару білизну ти отримуєш промокод з вигодою на нову!
Трусики

100 ₴

Бра

200 ₴

Лайфхак:
Плануючи свій шопінг візьми з собою стару білизну для утилізації, щоб одразу використати промокод з вигодою на покупку нової!
Кожна покупка, як свято!
Двойная выгода
-50%
Бра с мягкой чашкой 083MLБра с мягкой чашкой 083ML
Бра с мягкой чашкой 083ML
819 
1 639 
Выгода от 2 шт!
Топ 006AТоп 006A
+1
Топ 006A
949 
Подарок
Трусы слипы 001LCТрусы слипы 001LC
+1
Трусы слипы 001LC
529 
1+1=3
Трусы танга 005SPТрусы танга 005SP
Трусы танга 005SP
529 

Річна утилізація доступна тільки для білизни бренду brabrabra. З приводу сезонної утилізації білизни будь-яких брендів ми повідомимо завчасно, щоб ти встигла підготуватися до хвилі утилізації.

Утилізація для білизни будь-яких брендів буде сезонною і ми завчасно обовʼязково тебе попередимо. Приблизно ти можеш орієнтуватися на осінь та весну.

Якщо твоя покупка білизни brabrabra звершена раніше 2022 року, на жаль з технічних можливостей ми не можемо утилізувати твою білизну. У такому випадку ти можеш скористатися сезонною утилізацією. Якщо твоя покупка була звершена після 2022 року і до чеку був прикріплений твій контакт (номер телефону) — вітаємо, ти можеш скористатися річною утилізацією.

Здати стару білизну на утилізацію можна у кожній студії комфортної білизни brabrabra.

Перелік адрес всіх студій за посиланням.

Утилізувати можна білизну бренду brabrabra (бра і/або трусики) при умові покупки, починаючи з 01.01.2022 року та у чеку повинен бути вказаний номер телефону.

За кожну утилізовану одиницю, ти отримуєш:

  • 1 трусики = 1 промокод на 100 гривень для купівлі трусиків;
  • 1 бра = 1 промокод на 200 гривень для купівлі бра;
  1. Обери стару та некомфортну білизну, з якою хочеш попрощатись;
  2. Завітай у студію комфортної білизни brabrabra;
  3. Повідом, що ти хочеш утилізувати стару білизну;
  4. Отримай спеціальний екопакет для утилізації від наших дівчат-брафітерок;
  5. Склади стару білизну у пакетик. До 1 пакету можна покласти лише 2 одиниці білизни: двоє трусиків, два бра, комплект. Кількість білизни, яку ти можеш здати на утилізацію - не обмежена, головне, аби всередині одного пакетику було не більше 2 одиниць;
  6. Поклади у бокс для утилізації стару білизну;

Після цього ти отримуєш промокод з вигодою на нову білизну у форматі повідомлення на твій номер телефону.

Промокод можна використати у студії або онлайн при замовленні на сайті brabrabra.ua.

Промокод не діє при купівлі домашнього одягу, панчішно-шкарпеткових виробів, упаковок трусів Окейчиків, товарів зі знижками та товарів з розділу Аутлет та Останній розмір. Промокоди не сумуються з іншими промокодами, знижками за пропозиціями тижня, Наборами бра та Наборами трусів. Промокоди можна застосовувати з кешбеком Програми Турботи.

Кожен промокод можна використати лише на 1 одиницю нової білизни. Якщо ти маєш кілька промокодів — їх не можна сумувати, у твоєму замовленні (чеку) може бути застосований лише один промокод.

Приймаємо стару білизну весь рік. Промокод діє 30 днів з моменту його отримання.

Сьогодні в Україні майже відсутні інноваційні технології з оброблення, переробки та утилізації відходів, зокрема небезпечних. А тим часом провідні країни Європи, до якої ми прагнемо приєднатися, використовують для отримання вторинних ресурсів або енергії від 50 до 80% відходів виробництва та споживання – верхня камера газогенерації установки попередньо розігрівається до температури 800–900 °С і працює з нестачею кисню. В таких умовах відходи розкладаються та утворюється синтез-газ (горючий газ), який за рахунок розрядження, створеного димососом, потрапляє до нижньої камери установки, де, за умови наявності додаткового повітря, спалахує та згорає в турбулентному потоці при температурі близько 1300 °С.

Така технологія поводження з відходами, а саме утилізація небезпечних відходів методом високотемпературного спалювання в печі спеціальної конструкції, з допалюванням та очищенням утворюваних газів, рекомендована до вико- ристання в Європі як найкраща технологія термічної утилі- зації небезпечних відходів і відповідає Директиві Європей- ського Союзу 2000/76, яка жорстко регламентує технологію спалювання небезпечних відходів.