Silenza

Silenza

«Неземна краса» — шепочуться за твоєю спиною, не розуміючи, що раптом так кардинально змінило поставу і вплинуло на впевненість у погляді. Ти не можеш і не хочеш розкрити секрет, і лише загадково посміхаєшся. Все так просто — спідня білизна Silenza дійсно творить чудеса і має чари.

Батьківщина бренду — Італія. Своєю появою він зобов'язаний чоловікам, які побажали в 1989 році звести жінку на п'єдестал і представити її в образі богині. Кожні створені ними трусики, боді, бюстик, пояс для панчох призначені для єдиної обраниці, якою можеш стати ти. Тому аксесуари такі божественно красиві, спокусливі. Ними хочеться нескінченно милуватися, відчуваючи на собі приємний холодок шовку або ніжний дотик мережив.

Італійські майстри безмірно дбають про представниць прекрасної статі, застосовуючи при пошитті атласне та мереживне полотно, шовкові стрічки. Шви настільки плоскі, що вони практично не відчуваються і не помітні під найтоншим одягом.

Ваш вибір нижньої білизни Silenza залежить від вбрання. Для офісної роботи підійде стриманий варіант щоденного носіння. На заняття спортом — дає повну свободу рухам. Для романтичного побачення не варто скупитися на відвертість та сексуальність.

Підбери аксесуари під свій настрій, дозволь їм стати твоєю прикрасою. Ти побачиш, як світ застигне з подивом і засипле тебе компліментами.

Бiльше...
  • На сайтi представлено: 257 товарiв
Silenza
Жіноча комфортна білизна від A до J. №1 в Підборі — №1 в Комфорті!