Обери білизну, з якою ти готова попрощатися

Це можуть бути трусики та бра будь-якого бренду

Поклади у спеціальний пакетик із наліпкою

Пакетики видаватимуться при онлайн-замовленні або покупці білизни в магазині. До 1 пакетику можна покласти лише 2 одиниці білизни: або дві пари трусиків, або дві пари бра, або ж комплект. Кількість білизни, яку ти можеш здати на утилізацію — не обмежена, головне, аби всередині одного пакетику було не більше 2 одиниць.

Принось білизну до спеціальних боксів у наших студіях комфортної білизни

З 1 по 31 липня принось стару білизну до боксів у будь-яку із наших студій.

Отримай вигоду на нову білизну brabrabra!

Віддаючи свою стару білизну на утилізацію, ти отримаєш вигоду у вигляді промокоду на вигоду для купівлі нової. Промокод приходить тобі СМС-повідомленням одразу після здачі старої білизни.
1 пара трусиків = 1 промокод на знижку 50 гривень для купівлі трусиків
1 бра = 1 промокод на знижку 110 гривень для купівлі бра
1 комплект (бра + трусики) = 2 промокоди на знижку 160 грн для купівлі комплекту (бра + трусики)

Промокод діє до 31 серпня 2020 року лише у студіях комфортної білизни brabrabra, де наші брафітерки допоможуть підібрати тобі нову білизну.
Промокоди можна використати для купівлі будь-якої білизни, крім товарів зі знижкою: дисконту, магнітів, улюбленців, товару, що бере участь у наборах, готових рішеннях та пропозиціях тижня.
Кожен промокод можна використати лише на 1 одиницю нової білизни. Якщо ти маєш декілька промокодів — їх не можна сумувати, 1 промокод призначений для купівлі 1 одиниці.

Чому це важливо

Наразі в Україні і всьому світі існує лише три способи поводження з відходами: захоронення, спалювання й переробка. Якщо матеріали, які стали відходами, не можна переробити, то лишаються два варіанти: утилізувати їх за допомогою високотемпературного спалювання або ж викинути на звалище.

В ієрархії поводження з відходами захоронення — найнижчий і найбільш безвідповідальний рівень, якого уникають усі розвинені країни. Чому? Спробуємо пояснити.

Коли змішані відходи разом із харчовими залишками викидають на звалище, з часом це призводить до їх неконтрольованого горіння просто неба. Справа в тому, що органіка під час розкладу без доступу кисню перетворюється у вибухонебезпечний газ метан. Під навалою сміття на глибині 1–2 метри з’являються величезні шари газу, які з часом вибухають. Внаслідок цього у повітря здіймається шалена кількість вкрай токсичних речовин.

Високотемпературне спалювання на заводі вважають кращим за захоронення, бо це технологічний процес, під час якого відходи спалюють у потоках гарячого повітря з керованою температурою до 1500 °С. Ця технологія рекомендована до використання як найкраща для термічної утилізації небезпечних відходів і відповідає Директиві Європейського Союзу 2000/76, що жорстко регламентує технологію спалювання небезпечних відходів.

Ціна високотемпературного спалювання в Україні вища за захоронення приблизно у 20 разів, саме тому захоронення таке поширене. Адже не всі розуміють, яку високу ціну ми насправді сплачуємо за наслідки дешевого захоронення.

Саме тому brabrabra у партнерстві із ГО «Україна Без Сміття» вирішили запустити акцію з відповідальної утилізації старої білизни. Високотемпературне спалювання зібраних речей відбуватиметься на заводі «Тарком Екосервіс», який має відповідну ліцензію на здійснення такої діяльності.

«Ми мусимо обирати кращі з доступних технологій для утилізації відходів. Звалища потрібно зупинити й розказати українцям про їхню небезпеку. Мало хто здогадується, існування звалищ ми щодня фінансуємо з власних гаманців. Якби ми знали, що існують кращі варіанти — користувалися б ними. Наша спільна акція з відповідальним бізнесом це демонструє», — коментує Євгенія Аратовська, експертка у сфері управління відходами, засновниця проекту «Україна без сміття».

Додаткова інформація
Якщо у тебе виникли які-небудь питання, можеш звернутися до будь-якої студії brabrabra у твоєму місті, написати нам у Фейсбук, Інстаграм, на електронну пошту, або ж зателефонувати до Центру турботи про клієнтів.