Здавай свою стару білизну на екологічну утилізацію та отримай вигоду на нову!
15% кешбэка на любую покупку ❤️ Только до 25.10 !
  • Бра
  • Трусики
  • Купальники
  • Для дома
  • x MASHA
  • Outlet
  • Подарки
UARU
Утилізуй старий бра – відчуй сили для добра!

Відновлюємо унікальний сервіс турботи про навколишнє середовище з вигодою для тебе.
Кожен маленький крок на зустріч великій меті – вагомий! Зроби свій просто зараз.
Здавай стару білизну будь-якого бренду
у студіях brabrabra до 15 жовтня
Приймаємо на Утилізацію
Бра
1 промокод
на 110 гривень
Трусики
1 промокод
на 50 гривень
Комплект
1 промокод
на 160 гривень
Купальник
1 промокод
на 200 гривень
Відповіді на твої питання
Де можна віддати стару білизну на Утилізацію?
Віддати на утилізацію стару білизну можна у кожній студії brabrabra.
Перелік адрес усіх студій за посиланням https://brabrabra.ua/ua/shop/
Приймаємо стару білизну на утилізацію лише у студіях.
Що можна віддати на Утилізацію?
Принести на утилізацію до студій brabrabra можна: бра, трусики, комплект білизни або купальник.
Приймаємо білизну та купальники виробництва будь-якого бренду та стану.
Не приймаємо чоловічу та дитячу білизну.
Яку вигоду я отримаю після здачі старої білизни?
За кожну утилізовану одиницю, ти отримуєш:
1 трусики = 1 промокод на 50 гривень для купівлі трусиків, штанів, шортів або купальних трусиків
1 бра = 1 промокод на 110 гривень для купівлі бра, топів, світшотів, худі або купального бра
1 комплект (бра + трусики) = 1 промокод на 160 гривень для купівлі комплекту (бра + трусики), халату, комбінезону, туніки або суцільного купальнику
1 купальник = 1 промокод на 200 гривень для купівлі купальнику (комплекту або суцільного)
Як прийняти участь в Утилізації?
1. Приходиш у студію brabrabra
2. Отримуєш спеціальний еко-пакетик для утилізації від наших дівчат-брафітерок
3. Складаєш стару білизну у пакетик. До 1 пакетику можна покласти лише 2 одиниці білизни: дві пари трусиків, дві пари бра, комплект або ж купальник. Кількість білизни, яку ти можеш здати на утилізацію — не обмежена, головне, аби всередині одного пакетику було не більше 2 одиниць.
4. Після цього ти отримуєш промокод з вигодою у форматі промокоду на твій номер телефону.
Як працює промокод?
Промокод можна використати у студії або онлайн при замовленні на сайті.
Промокод не діє на набори трусиків: Окейчики, Коттонуссі 3 шт, Активки 3 шт та 5 шт та товари розділу Аутлет. Промокоди сумуються з пропозиціями тижня, Наборами та Персональною Ціною.
Кожен промокод можна використати лише на 1 одиницю нової білизни. Якщо ти маєш декілька промокодів — їх не можна сумувати, у твоєму замовленні (чеку) може бути застосований лише один промокод.
Час дії сервісу Утилізація?
Приймаємо стару білизну на утилізацію з 15 вересня до 15 жовтня (включно) 2021 року.
Промокод діє з моменту отримання до 15 листопада (включно) 2021 року.
Чому це важливо? Як ми утилізуємо стару білизну?
Наразі в Україні і всьому світі існує лише три способи поводження з відходами: захоронення, спалювання й переробка. Якщо матеріали, які стали відходами, не можна переробити, то лишаються два варіанти: утилізувати їх за допомогою високотемпературного спалювання або ж викинути на звалище.

В ієрархії поводження з відходами захоронення — найнижчий і найбільш безвідповідальний рівень, якого уникають усі розвинені країни. Чому? Спробуємо пояснити.

Коли змішані відходи разом із харчовими залишками викидають на звалище, з часом це призводить до їх неконтрольованого горіння просто неба. Справа в тому, що органіка під час розкладу без доступу кисню перетворюється у вибухонебезпечний газ метан. Під навалою сміття на глибині 1–2 метри з'являються величезні шари газу, які з часом вибухають. Внаслідок цього у повітря здіймається шалена кількість вкрай токсичних речовин.

Високотемпературне спалювання на заводі вважають кращим за захоронення, бо це технологічний процес, під час якого відходи спалюють у потоках гарячого повітря з керованою температурою до 1500 °С. Ця технологія рекомендована до використання як найкраща для термічної утилізації небезпечних відходів і відповідає Директиві Європейського Союзу 2000/76, що жорстко регламентує технологію спалювання небезпечних відходів.

Ціна високотемпературного спалювання в Україні вища за захоронення приблизно у 20 разів, саме тому захоронення таке поширене. Адже не всі розуміють, яку високу ціну ми насправді сплачуємо за наслідки дешевого захоронення.

Саме тому brabrabra у партнерстві із ГО «Україна Без Сміття» вирішили запустити акцію з відповідальної утилізації старої білизни. Високотемпературне спалювання зібраних речей відбуватиметься на заводі «Тарком Екосервіс», який має відповідну ліцензію на здійснення такої діяльності.

«Ми мусимо обирати кращі з доступних технологій для утилізації відходів. Звалища потрібно зупинити й розказати українцям про їхню небезпеку. Мало хто здогадується, існування звалищ ми щодня фінансуємо з власних гаманців. Якби ми знали, що існують кращі варіанти — користувалися б ними. Наша спільна акція з відповідальним бізнесом це демонструє», — коментує Євгенія Аратовська, експертка у сфері управління відходами, засновниця проекту «Україна без сміття».
Пропозиція діє на території України у магазинах brabrabra, Truesnyak by brabrabra та інтернет-магазині brabrabra.ua з 15 вересня по 15 жовтня 2021 року включно.
*під "утилізацією" мається на увазі пропозиція, що полягає у можливості передати Продавцю вживаний товар із категорії "нижня білизна" та "купальники" та отримати знижку на наступну покупку у вигляді електронного промо-коду, згідно умов компанії, розміщених на сайті brabrabra.ua, у наступному розмірі: за передачу бюстгальтера - 110 грн, трусів - 50 грн., комплекту - 160 грн., купальник (суцільний або верх+низ) - 200 грн.

Строк дії електронного промо-коду обмежений і встановлюється до 15 листопада 2021 року включно. Продавець приймає товар без мети його майбутнього повторного продажу, а з метою його подальшої передачі на утилізацію. Знижка за промокодом в межах цієї акції не сумується з іншими акціями, пропозиціями чи знижками, що діють на момент придбання товару, неможлива до застосування при купівлі наборів трусів по 2, 3 або 5 одиниць: Окейчики, Котонуссі, Активки. Організатор залишає за собою право змінити умови та термін дії пропозиції. Деталі на сайті brabrabra.ua а також у продавців магазинів або за телефоном ліній підтримки 0445800088. Вартість дзвінків відповідно до тарифів Вашого оператора.
Скажи телу спасибо, подари ему заботу brabrabra.
Мы в соцсетях
Подпишись на рассылку
Подпишитесь на эксклюзивные предложения, оригинальные истории, активизм, события и другое