Приєднуйся до нас та користуйся перевагами нової програми Персональні ціни — вперше ти отримуєш 15% знижки на всі комфортні лінійки та додаткові 5% на Набори!
  • Бра
  • Трусики
  • Купальники
  • Для дому
  • Аксесуари
  • Outlet
  • Подарунки
UARU

Персональні ціни: 15% на весь Комфорт!

Купуй
Будь-що з сегменту Комфорт за повну вартість
Отримуй знижку
Отримуй вигоду 15% на всі наступні покупки будь-чого з сегменту
Додаткові 5%
А також отримуй додаткову вигоду 5% на Набори
90 днів
Вигода діє протягом 90 днів, продовжується з кожною наступною покупкою Комфорту

При покупці у онлайн-магазині brabrabra.ua маєш можливість отримати свою вигоду* 15% на колекції Комфорту** і додаткову вигоду на Набори*** 5%.

Щоб стати учасником програми Персональні ціни, потрібно здійснити покупку товару з будь-якої колекції Комфорту за його повною вартістю. Дія знижки розпочинається з наступного дня після покупки і діє протягом наступних 90 днів.

 

*Під вигодою мається на увазі купівля товару за першою ціною пропорційно зменшеною на розмір запропонованої знижки.

**Під колекціями Комфорт мається на увазі товар з колекцій: Комфорт / Комфорт +, Кольоровий Комфорт, Елегант Комфорт / Елегант Комфорт +, а також Релакс одяг, шкарпетково-панчішні вироби та всі трусики в наявності (Котонелла, Трусексі, Коттонуссі і тд).

***Під Наборами мається на увазі товар, який скомбінований та складається з 2 або 3 трусиків та 2 або 3 бюста з колекцій Комфорт.

 

Знижка за даною програмою не поширюється на лімітовані колекції, купальники та сертифікати.

Пропозиція  не сумується між собою та з іншими акціями та/або активностями.

При оформлені замовлення через інтернет-магазин brabrabra.ua підтвердження знижки здійснюється автоматично після авторизації.

Програма діє на території України у інтернет-магазині brabrabra на сайті brabrabra.ua  у період з 01.02.2020 року до 31.12.2021 року включно.

Організатором даної Програми є інтернет-магазин brabrabra (ФОП Козленко Є.М., який зареєстрований і діє згідно із законодавством України).

Організатор залишає за собою право вносити зміни в правила проведення Програми з обов’язковим їхнім розміщенням на власному веб ресурсі за посиланням: brabrabra.ua

З детальнішою інформацією можете ознайомитися на сайті : brabrabra.ua або звернутися за телефоном 0445800088. Усі дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів на території України є безкоштовними, дзвінки з мобільних телефонів здійснюються згідно з тарифами Вашого оператора.

У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення цих Правил, будь-яких спірних питань та/або питань, не врегульованих цими Правилами, остаточне рішення приймається Організатором Програми.

Наша білизна - це не єдине, що дарує тобі Комфорт.
Ми в соцмережах
Підпишись на розсилку
Підпишіться на ексклюзивні пропозиції, оригінальні історії, активізм, події тощо.