Безкоштовна доставка у поштомати Нової пошти з 14 до 31 березня ❤️

У наборах завжди вигідніше!
Ми попіклувались про зручність твоєї покупки, зібравши усі набори бра, трусиків та панчіх в одному місці.

Обирай свій білизняний гардероб від 2 одиниць бра або трусиків та панчіх, комбінуючи улюблені моделі.
Сегменти та колекції, які ти можеш придбати набором:
1
Цінова перевага
Обирай своє комбо для комфортних днів, адже купуючи у наборі – вигода становить аж до 35% від ціни покупки кожного товару окремо.
2
Зручність
Обирай цілий набір за найзручнішою для тебе посадкою, міксуй улюблені кольори в одному стилі та навіть фільтруй за потрібною кількістю товарів – від двох одиниць.
3
Ідея для подарунку
Набір – це вдвічі більше турботи про твою щасливу іменинницю і точно набагато більше вражень!
Обирай своє комбо комфорту, адже у наборах вигода аж до 35%!
Міксуй свій настрій, улюблені моделі і кольори та знайди набір, що підходить тобі ідеально!
*Пропозиція діє на території України в магазинах brabrabra, Truesnyak by brabrabra та на сайті brabrabra.ua. Під пропозицією мається на увазі можливість придбання окремого товару зі знижкою до 35 відсотків від початкової ціни, за умови придбання товару однієї категорії від двох одиниць. Пропозиція розповсюджується на певні групи товарів сегменту Комфорт та Комфорт+, а саме: Кольоровий Комфорт, Кольоровий Комфорт+, Елегант Комфорт, Елегант Комфорт+, Сексі Комфорт, Урбан Комфорт, Легкий комфорт, колекція Сімпли, трусики колекцій Трусексі та Свіжата, кольорові колготи та панчохи. З повним переліком акційного товару та детальними умовами пропозиції можна ознайомитись на сайті brabrabra.ua. Пропозиція діє за умови наявності товару. Кількість товару обмежена. Пропозиція не сумується з іншими акціями, пропозиціями чи знижками, що діють на момент придбання товару, окрім промокодів утилізації та сертифікатів. Організатор залишає за собою право змінити умови та термін проведення акції, попередньо повідомивши про це на сайті brabrabra.ua. Деталі також у продавців або за телефоном лінії підтримки 0445800088. Вартість дзвінків відповідно до тарифів Вашого оператора.

Підпишись на розсилку
Підпишіться на ексклюзивні пропозиції, оригінальні історії, активізм, події тощо.
Жіноча комфортна білизна від A до J. №1 в Підборі — №1 в Комфорті!