Безкоштовна доставка у поштомати Нової пошти з 14 до 31 березня ❤️

турбота про себе
Які бра підходять для великих грудей?
Ми зібрали для тебе комфортні конструкції
Ми знаємо, як це важко...
brabrabra кожного дня читає твої повідомлення та чує в студіях про складності життя з великим розміром грудей. Ми піклуємось про тебе і хочемо, щоб ти була в абсолютному комфорті.

Ми виміряли більше 7000 жінок,щоб створити для тебе зручні посадки. А з професійним онлайн-брафітингом ти 100% знайдеш свій комфорт.


Мінуси плюсів: про що мовчать жінки з великим розміром?

Дивись відео, в якому дівчата діляться власними історіями і розкажуть про усі болі, що пов'язані з великими грудьми
Керівниця Школи білизни рекомендує
"Я не з чуток знаю, що таке великий розмір грудей (мій розмір 70G). Тож підготувала для тебе топові бра для великих розмірів з особливою турботою та розумінням. Спробуй, ти точно знайдеш свій комфорт!"

Женя Коваль
Керівниця Школи Білизни
Спейсер з формованою чашкою
Такий бра чудово адаптується під твою анатомічну форму грудей. 3D полотно чудово пропускає повітря. Та не порушує твій теплолбмін. В такому бра можно спокійно перебувати цілий день і, навідь, займатися спортом.

Бра з м'якою чашкою та
трійним діагональним діленням
Такий бра чудово формує та підтримує груди великих розмірів. Спеціальна розширена бретель рівномірно розподіляє навантаження на спину та плечі, а еластичний широкий пояс фіксує бра на тілі без перетискань.
Бра з дубльованою чашкою

Дубльована чашка (складається з декількох частин) з потрійним діагональним членуванням дозволить максимально округлити груди і направити їх до центру
Чашка створюється за допомогою зшивання деталей, розкроєних зі спеціальних матеріалів. Такий бра, тонкий і дихаючий — дуже комфортний у носінні.
Бра з м'якою чашкою
М'яка чашка (тобто без поролону і будь-яких інших матеріалів, що створюють об'єм) — чудовий варіант для жінок з великим розміром грудей. Завдяки зручній конструкції та пружнім каркасам такий бра чудово підтримує та фіксує твої груди. При цьому такий бра не перетискає груди і підкреслює твою природню форму.

Бра з напівдубльованою чашкою

Напівдубльована чашка (складається з декількох частин). Нижня частина бра з тонкого поролону, а верхня буває із мережива, сітки чи іншого легкого матеріалу.
Головна функція цього бра підтримати важкість грудей в нижній частині, та забезпечити невагому посадку бра в верхій частині, за рахунок легкості матеріалів.

Напиши теми, які тебе цікавлять, і ми обов'язково підготуємо їх для тебе
Писати тут
Підпишись на розсилку
Підпишіться на ексклюзивні пропозиції, оригінальні історії, активізм, події тощо.
Жіноча комфортна білизна від A до J. №1 в Підборі — №1 в Комфорті!