Безкоштовна доставка у поштомати Нової пошти з 14 до 31 березня ❤️

Про світ білизни
Чому говорити "перший, другий, третій" розмір грудей — не правильно?
Про що потрібно знати?
"У мене третій розмір...підберіть щось"
Як це працює?
Більшість жінок, коли купують собі білизну використовують ці "кліше", щоб простіше донести свій розмір. Проте підбір бра — це більше ніж одне слово.
Щоб комфортно почувати себе при носінні бра, а не зненаведіти його через тиждень — потрібно враховувати всі тонкощі підбору.
Визнач функцію бра
З роками форми, конструкції, крій і матеріали бра змінювались. Сьогодні бра — повноцінна частина жіночого гардеробу, які виконують певні функції.

Підтримка
Бра забезпечує підтримку жіночих грудей, надає їм форму і положення. Функція підтримки білизни особливо актуальна для пишногрудих і активних жінок.

Корекція
Бра виконує і важливу коригувальну функцію. Завдяки бра, можна візуально збільшити груди або зробити їх компактнішими, а також підняти або зібрати їх до центру.

Гігієна
Значущою є і гігієнічна функція, адже бра захищає чутливі жіночі груди від травмування, пилу та інших зовнішніх впливів. Особливо важливо, для вагітних жінок і матусь, які годують грудьми.

Естетика
Естетична функція також має велике значення. Адже комфортна білизна допомагає жінці виглядати жіночно та природньо.

Визначся, якого бра в гардеробі тобі не вистачає і яку функцію він має виконувати. Це може бути базовий бра з м'якою чашкою на кожен день, а можливо безкаркасний бралет, тому що це і зручно і красиво. Моделей та розмірів до них безліч, тому важливо розуміти що саме тобі потрібно.
"Не перший, не другий" — а стартовий розмір бра
Щоб легше знайти свою ідеальну посадку тобі важливо визначити свій стартовий розмір. З цим тобі допоможуть професійні брафітерки. Але якщо ти купує онлайн, ти можеш зробити це самостійно.
Розміри в різних країнах

Вже не секрет, що не існує ідеальної розмірної сітки. Оскільки в різних країнах різні системи: свої лінійки розмірів є в Америці, Австралії, Великобританії і Європі.

Розміри в Україні відповідають європейським, тому вітчизняні виробники в основному орієнтуються на неї. Однак часто на етикетці можна побачити кілька значень: наприклад, європейський 70В — це той же розмір, що і в американський 32А.

Навіть, якщо ти маєш порівнювальну таблицю розмірів — це ще не 100% успіху в визначенні розміру. Адже в різних моделях можуть бути різні розміри твоїх комфортних бра.

Чому пора забути про застарілі та неправильні назви розмірів "перший, другий, третій"?
На перший погляд, розміри 85А та 70A — це "перший розмір", тому що чашка там - "A". Насправді: 85A і 70A матимуть різні об'єми чашок, незважаючи на те, що вони обидві "A".
Більш того, місткість чашки бра в розмірі 85A дорівнює місткості бра 70D. Якщо це так, то чому - 85A - це перший розмір, а 70D - четвертий?

Візуально неможливо точно визначити розмір бра — тому що 60D буде виглядати як маленька одиничка, а 85С - як значущий п'ятий розмір. Не думай в розмірах "перший, другий, п'ятий", якщо хочеш правильно визначити власний розмір бра.

Говорити "у мене четвертий розмір грудей" некоректно, тому що це не дає уявлення про те, який саме розмір бра тобі підійде. А ось сказати, що "у мене груди розміру F" — вже краще.

Насправді, те, що твої груди помістилися в чашку, ще не означає, що "бра сів". Правильно підібраний бра повинен відповідати не тільки одному цьому критерію — а витримувати масу тестів, щоб виконувати всі важливі функції для твоїх грудей.
Поради
Для того, щоб бути впевненою в комфорті бра, врахуй наступні моменти:
Визначся з функцією бра — який він повинен бути, під який одяг, що тебе не влаштовує в нинішньому бра або чого не вистачає.
Визнач свій стартовий розмір — це ти можеш зробити сама, орієнтуючись на доступні і зрозумілі способи. Або приходь в студію комфортної білизни brabrabra, де все зроблять за тебе і навчать як правильно обирати бра.
Не покладайся на розмірні сітки — у кожного виробника свої тонкощі технології виробництва, та використання різних матеріалів. Тому тільки примірка в студії, або примірка з сервісами онлайн-брафітингу та поверненням.
Не називай розміри «перший, другий» — ти вже знаєш, що одним словом твій розмір не описати. Щоб носити бра з комфортом — використовуй правильні назви для свого розміру. А це об'єм бра (70,75,80...) та розмір чашки (А,В,С...)
Напиши теми, які тебе цікавлять, і ми обов'язково підготуємо їх для тебе
Писати тут
Підпишись на розсилку
Підпишіться на ексклюзивні пропозиції, оригінальні історії, активізм, події тощо.
Жіноча комфортна білизна від A до J. №1 в Підборі — №1 в Комфорті!