Безкоштовна доставка у поштомати Нової пошти з 14 до 31 березня ❤️

На що звертати увагу ?
Підбір бра для великих грудей
Чому варто приділяти цьому увагу?
Ми поговоримо:
про найболючіші питання
 • З якими болями ти зтикаєшся при виборі бра?
 • Чому жінці з великим розміром складніше підібрати білизну?
 • На що звернути при виборі бра?
 • Як визначити свою комфортну посадку?
В тебе великий розмір?
Зазвичай жінки з великим розміром докладають величезні зусилля, щоб знайти бра. Обрати такий щоб сподобався за кольором, фасоном або дизайном практично неможливо. Для них більш-менш нормальним бра, вважається той, в який помістилася частина грудей, а пояс вдалося застібнути.
Впізнала себе? Тоді наступна інформація допоможе тобі.


Мінуси плюсів: про що мовчать жінки з великим розміром?

Дивись відео, в якому дівчата діляться власними історіями і розкажуть про усі болі, що пов'язані з великими грудьми
Чому жінкам з великим розміром не можуть підібрати собі білизну?
Який це, великий розмір?
Великий розмір грудей — це не D. І не "четвірка". Якщо усереднювати, то бра для справді великого бюста починається з чашки E,F,G. Зустріти такі в звичайних магазинах — рідкість. Звідси і починаються проблеми підбору.
Магазин Plus Size
Магазини з одягом великих розмірів — поганий варіант. Далеко не всі дівчата з великими грудьми носять +size. Можливо, тобі потрібен маленький або нестандартний розмір пояса з великою чашкою, а у магазині Plus Size ти таких не знайдеш, адже він розрахований на великі розміри.
Підбір бра онлайн
Жінки почали відмовляються від офлайн-шопінгу і шукають потрібний бра онлайн. Але і тут не все так просто. Дівчатам з великими грудьми не рекомендовано купувати білизну без повноцінної примірки. Навіть якщо ти точно знаєш свій стартовий розмір. Бра потрібно поміряти, переконатися, що він дає необхідну підтримку, відмінну посадку і тобі в ньому зручно.
Тобі комфортно в своєму бра?
Жінки з великими грудьми часто вважать таку особливість тягарем, а не перевагою. Це все відбувається через, некомфортний та "не свій" бра, який буде приносити задоволення та впевненість в собі. Важливо самостійно проаналізувати свою білизну або звернутись до експерта, який однозначно визначить, яка білизна потрібна саме твоїм грудям.
На що звертати увагу?
Головні особливості, на які потрібно звертати увагу під час підбору білизни
По-перше
Конструкція
 • Тобі потрібна посилена конструкція і особливий крій чашки та додаткові конструктивні елементи. Наприклад, бічні корегуючи деталі, декілька швів на чашці — допоможуть утримати важкі груди.
 • Пояса бра та бретелі мають бути широкими. Так вони будуть рівномірно розподіляти навантаження.
 • Обирай моделі з більшим рядом гачків, тим самим широкий пояс буде кращим чином фіксувати бра та рівномірно розподіляти навантаження.
 • Центральна деталь теж повинна бути посилена, кісточки з міцніших матеріалів, достатньої щільності та гнучкості. Адже підтримка важких грудей також залежить від міцності матеріалів, які забезпечують підтримку важких грудей.
 • Фурнітура в таких бра має бути із міцних матеріалів - це може бути метал або пластик, неважливо, головне, щоб витримував навантаження важких грудей, які потребують значної підтримки.
По-друге
Тканина
 • Обирай щільні тканини. Пояс не повинен дуже сильно розтягуватись, адже він не буде потім створювати належної підтримки та фіксації. Звертай увагу на додаткові підкладки в бра, це можуть бути еластичні або не еластичні сітчасті полотна, які будуть запобігати деформації основного полотна. Адже полотна в поєднанні з конструкцією створюють ідеальну посадку.
 • Важливою деталлю в полотні є еластичність. Полотно має бути з відсотком еластану в складі, який адаптується(розтягується) під будь яку фігуру під температурою тіла. А потім відновлює свої властивості та повертається в первинне положення. Завдяки йому кожен бра адаптується під твої особливості фігури.
По-третє
Підбір
Щоб визначити свій комфортний бра, необхідно акцентувати свою увагу на головні етапи під час примірки та підбору білизни:
 • Пояс: щільність, ширина, фіксація. Обсяг пояса, який туго охоплює фігуру, стане більш доречним. Міцно зафіксований в точці обсаджування пояс не створить складок там, де їх не має бути.
 • Чашки та каркаси. Чашка повинна вміщати груди цілком. А каркаси мають охоплювати груди. Навіть валики, які нависають в зоні пахви - це теж частина грудної маси. Якщо прибрати весь обсяг в чашку, груди будуть зібрані до центру і підняті вгору. Твої груди стануть прикрасою, а не мукою.
 • Центральна деталь: При великих грудях центральна деталь буде розподіляти груди створюючи красиву зону декольте.
 • Бретелі: широкі бретелі, які не будуть врізатися в плечі, та будуть рівномірно розподіляти навантаження на плечі та спину.

  Напиши теми, які тебе цікавлять, і ми обов'язково підготуємо їх для тебе
  Писати тут
  Підпишись на розсилку
  Підпишіться на ексклюзивні пропозиції, оригінальні історії, активізм, події тощо.
  Жіноча комфортна білизна від A до J. №1 в Підборі — №1 в Комфорті!