головні особливості, які відрізняють нас серед інших
Переваги здорової білизни
в brabrabra
проблеми з якими зіштовхується кожна жінка
і навідь не підозрює, що це може зашкодити її здоров'ю
це все фатальні наслідки неправильної білизни
Чому це так важливо?
твоя здорова білизна в brabrabra
Незалежно від розміру і форми грудей, всі вони потребують догляду та збереження молодості.
Протягом життя, твої груди піддаються багаторазовим змінам, змінюється не лише розмір грудей, а й фізіологічне значення. Томудля нас важливо показати тобі, що ж таке здорова білизна.

Здорова білизна — та, яка екологічна відповідно до твого тіла та не шкодить здоров'ю. Екологічність білизни не з точки зору розкладання матеріалів в природі або використання органічних матеріалів, а з точки зору контакту з тобою. Адже з твоїм тілом має контактувати тільки здорова білизна. Ми розкажемо все про екологічне відношення здорової білизни з тілом: як обирати, які матеріали мають використовуватись, як правильно носити, як доглядати, як часто змінювати білизну та навіть як правильно утилізувати вже стару.

Переваги здорової білизни, яка екологічна по відношенню до тіла
Поролон
Поролон в формованих чашках буває різним. Він контактує з тілом та пропускає повітря, тому що складається із 90% повітря. Волога, що накопичується на грудях може створювати попрілості, почервоніння та роздратування. Головною характеристикою кожного поролону є функція поглинання вологи, адже її надлишок призводить до розмноження різних бактерій.

В своїх формованих чашках ми використовуємо м'який поролон з гіпоалергенного синтетичного прошарку, який відмінно пропускає повітря не затримуючи його. Для безпеки твого здоров'я всередині чашки ми використовує бавовняну підкладку, яка екологічна по відношенню до твого тіла. Порівняно з синтетикою бавовняна підкладка краще вбирає вологу, запобігаючи розмноженню різних бактерій.
Поролон
Бавовна
Бавовна завжди екологічна до тіла за рахунок натуральних волокон. Вона дуже міцна, теплостійка та відрізняється прекрасною здатністю поглинати багато вологи. Одна з головних особливостей — бавовна не створює неприємних запахів.
Поширена проблема з якою стикається кожен — це ковтунці, які з'являються на бавовні. Одна з причин швидкого пілінгування полотна — це якість бавовни, яка залежить від довжини ворсу.
Є три типи ворсу (короткий, середньої довжини та довгий), який розташований на нитці, що використовується при плетінні полотна. Чим коротший ворс, тим швидше з'являються ковтунці. Ми використовуємо ворс середньої довжини, високої якості та за доступною ціною.
Використання бавовни дарує підвищений комфорт твоєму тілу.

Мікрофібра
Мікрофібра — це дуже тонке волокно, яке в десятки разів тонше людського волосу.
В складі нашої мікрофібри 82% поліаміду та 18% еластану, завдяки чому, вона розтягується в різних напрямках та дуже швидко приймає первинну форму після прання. Мікрофібра екологічна відповідно до тіла, адже вона дуже гігроскопічна, швидко поглинає та виводить вологу назовні, не порушує твій теплообмін.
Ми використовуємо мікрофібру, яка витримує велику кількість прання не втрачаючи колір. За рахунок використання якісних фарбників та попереднього тестування, яке показує, що наші кольори залишають первинний вигляд навіть після багаторазового прання.
Спейсер
Спейсер — це гіпоалергенне полотно, яке не шкодить твоєму здоров'ю та запобігає розмноженню бактерій. Завдяки різним повітряним прошаркам він легкий, невагомий, відмінно циркулює повітря, виводить вологу та тепло назовні не затримуючи. Бра з такого полотна забезпечує підтримку та приймає природню форму грудей, відмінно адаптується під неї.

Чашки бра з такого полотна не мають швів, підтримують здоровий баланс шкіри тому підходить для заняття спортом та вагітним жінкам.
Спейсер дуже швидко сохне та зберігає форму після інтенсивного носіння та багаторазового прання.
Фурнітура
Неякісна фурнітура може негативно вплинути на твоє здоров'я. Вона може облущуватись та, при контакті з тілом, пошкодити шкіру, викликати різні алергічні реакції. Неякісна фурнітура не витримує навантаження від важких грудей та швидко деформується.
Ми використовуємо металеву та пластикову фурнітуру високої якості. Вона не темніє, не піддається ерозії, захищена від дії хлору та солі, відповідає стандартам OEKO-TEX. Фурнітура вкрита гіпоалергенною емаллю, яка відповідає екологічним стандартам OEKO-TEX Standart 100.
Пояс бра
Пояс — це найважливіша частина бра. Він має забезпечувати основну підтримку грудей. Неправильно підібраний об'єм поясу може перетиснути шкіру, натирати, створювати подразнення. При сильному стисненні та терті, на ворсі еластичних резинок поясу бра з'являються частинки мікробів,які при потраплянні на шкіру можуть призвести до різних захворюваннь.
Якщо пояс після кожного руху піднімається вверх і його постійно хочеться поправляти — це все неправильно підібраний бра. В такому бра груди незафіксовані та не мають потрібної підтримки. Вільний пояс бра буде натирати шкіру, сприяти обвисанню грудей та навіть впливати на викривлення хребта.

В наших студіях ти можеш не хвилюватися за своє здоров'я, адже брафітерки навчать тебе правильно визначити свій розмір та обирати здорову білизну.

Посадка каркасів
Каркас забезпечує необхідну підтримку в будь якому розмірі, особливо для важких грудей великих розмірів.
Каркас, який врізається в груди порушує кровообіг та провокує різні больові відчуттяв грудях. Це може призвести до фатальних наслідків. Каркас має охоплювати груди, розташовуватись чітко під грудьми не перетискаючи лімф та створюючи їм необхідну підтримку.

Ми використовуємо металевий каркас, із нержавіючої сталі. У великих розмірах для ущільнення та більшої жорсткості, щоб витримувати навантаження, каркас brabrabra вкритий емаллю. Такий каркас стійкий до окиснення під дією високих температур та тертя під час прання. Ти можеш бути впевнена, що саме в наших студіях ти обереш білизну, яка буде екологічна по відношенню до твого тіла, та забезпечуючи здорову підтримку твоїм грудям.

Бретелі
Бретелі забезпечують 15-20% всієї підтримки грудей. Тому при збільшенні розміру бра, змінюється ширина бретелей. Це відбувається, щоб не перетискати плечову точку на яку лягає досить велике навантаження. За рахунок неправильної ширини бретелі, на тілі можуть з'являтись синці, набряки, відбуватись пошкодження м'язів плеча та навіть залишатись виямки.

При створенні бретелей brabrabra ми дотримуємось основних правил:
1. Правильна градація ширини бретелей для різних розмірів.
2. Правильна щільність та висока модульність, яка запобігає деформації бретелей. В складі такої бретелі правильна кількість еластану, яка не призводить до швидкого розтягнення.
3. У великих розмірах маєчний тип кріплення, який забезпечує правильне розподілення навантаження на спину та хребет.
4. Приємна та м'яка внутрішня сторона бретелей, яка комфортна у щоденному носінні та екологічна по відношенню до твого тіла.

Напиши теми, які тебе цікавлять, і ми обов'язково підготуємо їх для тебе
Писати тут
Підпишись на розсилку
Підпишіться на ексклюзивні пропозиції, оригінальні історії, активізм, події тощо.
Жіноча комфортна білизна від A до J. №1 в Підборі — №1 в Комфорті!