Безоплатно доставляємо замовлення від 1500 ₴ ❤️
При покупці якісного, красивого спідньої білизни кожна дівчина мріє, щоб воно прослужило як можна довше. Велике значення мають вибраний матеріал, крій, модель та інтенсивність носіння. Однак, важливо знати, як зберігати бюстгальтер, адже від цього також залежить термін його експлуатації.
Насамперед потрібно вибрати простір, який буде зручним та гігієнічним. Правильне зберігання спідньої білизни краще за все організувати в ящику чи органайзері, де є вільний доступ повітря, не накопичується зайва волога.
Цікаво! Важливо, щоб на речі не потрапляли прямі сонячні промені, адже через вплив ультрафіолету вигоряє колір, псується структура матеріалу. про це не можна забувати, адже якісні ліфчики як правило шиють з делікатних тканин та мережив.
Догляд за бюстгальтерами дещо відрізняється від догляду за трусиками, оскільки з погляду гігієни їх потрібно міняти рідше. У середньому ліфчик перуть через кожні 2-3 носіння, однак у спекотний літній сезон, а також для мам, що годують, дана процедура може знадобитися частіше.
Вибір правильного прання для продовження терміну служби білизни має на увазі відповідність її конструкції та матеріалу:
Важливо! Варто пам'ятати, що бюстгальтер контактує зі шкірою під грудьми, у пахвах і на спині, де може накопичувати в собі багато поту та секрету сальних залоз.
Топи для занять спортом які припускають великі фізичні навантаження та рясне потовиділення, повинні пратися після кожного носіння, щоб уникнути псування тканини та небажаних шкірних висипань.
Якщо говорити про тип прального порошку, гель для прання та ополіскувача, варто насамперед звернути увагу на рекомендації виробників.
Як і на будь-якому одязі, на бюстгальтері є бирка із вказівками щодо вибору температурного режиму під час прання. Там же можуть бути зазначені вимоги про відсутність хлору у складі обраного засобу та метод сушіння конкретної моделі.
Варто застебнути всі гачки на бюстгальтері, якщо мова йде про машинне прання, а також приділити особливу увагу до відповідності кольорів. Наприклад, моделі яскравих забарвлень не слід прати з білими ліфчиками або іншим світлим одягом.
Рекомендується використовувати для прання спеціальні мішечки, які не тільки максимально зберігатимуть форму виробу, але й убережуть пральну машинку від попадання кісточок усередину.
Є два основних варіанти для сушіння. Перший спосіб – у горизонтальному положенні. Може проводитися на сушарці чи іншій поверхні на рушнику.
Другий варіант – вертикальне сушіння. Більшість жінок вибирають його, але не завжди точно дотримуються технології. Не можна вішати бюстгальтер за лямки, оскільки є ризик передчасно розтягнути їх. Ліфчик краще вішати на сушарці за центр, де немає еластичних вставок.
Перший спосіб вибирають рідше, оскільки він займає багато часу, тоді як вертикальна відбувається максимально швидко. Щоб прискорити висихання, не варто використовувати радіатор чи обігрівач. Не можна прасувати виріб праскою, оскільки це може призвести до пошкодження еластичних волокон у складі тканини.
Способи зберігання бюстгальтерів можуть відрізнятися залежно від меблів, у яких вони знаходяться. Як уникнути деформації чашок? Наприклад, можна вибрати для кожного ліфчика окрему коробку або секцію органайзер. Таке розміщення виробів передбачає відсутність тиску на чашки та ризику того, що колір яскравого або світлого ліфчика потемніє.
Найчастіше ліфчики складують у ящиках комодів чи шаф. У такому випадку варто підійти відповідально до організації зберігання білизни, використовуючи розкладку по градієнту від темніших і яскравіших відтінків до світлих.
Такий підхід не лише спростить процес, але й допоможе заощадити час при пошуку потрібного ліфчика перед виходом із дому. При цьому вироби повинні розташовуватися таким чином, щоб не перебувати занадто щільно один до одного і не деформувати чашку.
Як скласти бюстгальтер при цьому? Відповідь досить проста: обидві чашки повинні перебувати в одній площині, а всередині необхідно розмістити всі лямки та застібки.
Багато модниць вдаються до допомоги органайзерів і коробок для зберігання білизни. У деяких випадках бюстгальтери можуть розміщуватись у шафі на спеціальних мінівішаків.
Головна умова: ліфчики не повинні перебувати в герметичних місткостях, оскільки це нерідко призводить до накопичення вологи та появі небажаних запахів. Ви можете підібрати як спеціальні аксесуари, так і зробити, наприклад, мішечок своїми руками.
У процесі зберігання ліфчиків з чашками важливо дотримуватися порад щодо догляду за білизною. Дуже важливо підтримувати їх форму. Вироби потрібно розміщувати в ящику один за одним, складаючи чашка в чашку.
Категорично не рекомендується під час зберігання розгинати або перекручувати кісточки, складати ліфи навпіл вивертати. За наявності знімних бретелей, які носяться не завжди, варто передбачити окреме місце для них. Це може бути, наприклад, коробка або мішечок. Знаючи, як зберегти форму бюстгальтера, ви надовго продовжите термін його носіння.
У гардеробі кожної модниці знайдеться той самий комплект білизни, який вона носить лише по особливих випадках. Усі поради щодо догляду за білизною, що використовується рідко, зводяться до правильного прання та зберігання бюстгальтера. Наприклад, вироби без поролону, мереживні та бавовняні комплекти без чашки найчастіше купуються на літо чи під конкретний вид одягу.
Такі моделі у холодний сезон варто зберігати у темному, добре провітрюваному місці (наприклад, у висувній скриньці шафи або комода).
Найкращим способом зберігання білизни, особливо ліфчиків з поролоном, є їх горизонтальна розкладка у спеціальних коробках.
У випадку з мереживними моделями без чашок все набагато простіше, проте вішати білизну за лямки, гнути чи перекручувати кісточки не варто.