Безоплатно доставляємо замовлення від 1500 ₴ ❤️

Бюстгальтери для годуючих мам: як вибрати?

Бюстгальтери для годуючих мам: як вибрати?

Кожній жінці, яка готується стати мамою, необхідно знати, як правильно вибрати бюстгальтер для годування. Це допоможе не лише знизити дискомфорт, а й зберегти гарну форму грудей.

Навіщо потрібен бюстгальтер для годування? Хоча такі моделі зовні можуть нагадувати звичайні бра, вироби мають ряд відмінностей і необхідні для вашого комфорту під час лактації. Насамперед це посилена підтримка грудей, спеціальні чашки, широкі лямки, а також додаткова кількість гачків. У моделях з розміром «Е» та більше передбачені додаткові елементи для більш надійної підтримки.

Носити звичайну білизну в період годування — невдалий вибір, оскільки груди можуть змінювати розмір кілька разів на день. До того ж звичайний бюстгальтер не дозволяє швидко зняти його, що створює незручності під час годування дитини.

Варто пам'ятати, що стандартні бюстгальтери часто стискають груди в процесі годування, що може призвести до серйозних наслідків. Щоб уникнути таких проблем, важливо вибрати правильний бюстгальтер, який забезпечує комфорт та підтримку.

Чому важливо вибирати правильний бюстгальтер для мам, що годують

Чи потрібний бра для годування? Однозначно! І це підтверджують лікарі, фахівці з грудного вигодовування. Вже під час вагітності груди починають змінюватися, готуючись до вироблення молока. Деякі жінки вважають за краще просто вибирати ліфчики на кілька розмірів більше, але такий підхід не гарантує комфорту.

Звичайні моделі зі збільшенням ваги грудей не забезпечать потрібної підтримки, що викликає дискомфорт, а вузькі бретелі та синтетичні матеріали не завжди підходять для чутливої шкіри.

Спеціальна білизна створена з урахуванням фізіологічних змін, допомагаючи знизити навантаження, запобігти дискомфорту та зменшити ризик появи розтяжок. Завдяки зручним чашкам, що відкриваються, годувати малюка можна без необхідності знімати бюстгальтер, що робить процес більш комфортним.

Навіть при невеликому розмірі грудей білизна, що підтримує залишається необхідним атрибутом.

Особливості бюстгальтерів для мам, що годують.

Бра для годування необхідно вибирати з урахуванням кількох ключових параметрів:

  1. Матеріал повинен забезпечувати комфорт, добре пропускати повітря, відводити вологу та не викликати подразнення. Оптимальний варіант – моделі з бавовни з додаванням 5-10% еластану чи лайкри. Таке поєднання покращує посадку білизни, продовжує її термін служби та зберігає привабливий вигляд навіть після багаторазового прання.
  2. Бретельки та застібки відіграють важливу роль, тому що в період лактації груди збільшуються, а навантаження на спину зростає.
  3. Чашки повинні бути м'якими, зручними та легко відкриватися для годування. Краще вибирати моделі без швів або з плоскими швами, розташованими далеко від чутливих зон.

Деякі мами віддають перевагу бюстгальтерам з кісточками, проте в перші місяці після пологів від таких моделей краще відмовитися. Жорсткі елементи можуть тиснути на груди, що здатне негативно вплинути на процес лактації.

Типи бюстгальтерів для мам, що годують

На сьогодні існує шість основних видів зручних бюстгальтерів для мам, що годують, які підходять і для періоду вагітності:

  1. Зі зручними застібками між чашками. Такий варіант дозволяє регулювати розмір виробу, оскільки має декілька рівнів фіксації. Однак він не всім підходить, тому що повністю відкриває груди під час годування.
  2. З чашками, що відкриваються на блискавці. Застібки розташовані біля основи чашок, що дозволяє легко розстебнути їх і знову закрити. Однак під обтислим одягом блискавки можуть виділятися.
  3. Зі зручними застібками-кнопками. Кнопка знаходиться у верхній частині чашки, забезпечуючи швидкий доступ до грудей. Важливо вибирати моделі, які повністю відкривають груди, щоб уникнути стискання та проблем із лактацією.
  4. З м'якими чашками з еластичних тканин. Ці моделі добре розтягуються та підлаштовуються під зміни розміру грудей під час вагітності та після пологів.
  5. Для щоденного носіння та сну. Виконані з легких, приємних до тіла матеріалів, зазвичай у формі «хрест-навхрест». Однак вони не завжди підходять жінкам з великими грудьми, оскільки можуть не забезпечувати достатньої підтримки.
  6. Для спорту та активного способу життя – топ-бюстгальтери. Ці безшовні моделі без застібок виготовлені з еластичних тканин та підлаштовуються під зміни грудей з додатковою підтримкою і з регульованими лямками, що особливо важливо для комфорту.

Додатково можна вибрати моделі великих розмірів, з бавовняними вкладками, з вентильованими чашками для гарної циркуляції повітря, а також гарні варіанти для вечірнього вбрання.

Пам'ятайте: бюстгальтер-топ необхідно підбирати по обхвату спини, оскільки чашки не мають фіксованого розміру і можуть адаптуватися під об'єм грудей.

Як вибрати бюстгальтер для різних випадків

Вибираючи бюстгальтер для ГВ, враховуйте декілька ключових моментів:

  1. Віддавайте перевагу натуральним тканинам, які дозволяють шкірі дихати, особливо у спекотну пору року.
  2. Модель повинна добре підтримувати груди навіть при відкритій чашці під час годування.
  3. Краще вибирати варіанти з багаторівневою застібкою – це забезпечить комфорт, коли об’єм грудей зміниться.
  4. Зручна застібка, яку легко розстебнути однією рукою, значно спростить процес годування.
  5. Власницям пишного бюста варто звернути увагу на моделі з широкими лямками, що регулюються.
  6. Між спиною та застібкою бюстгальтера має вільно проходити палець – це показник правильно підібраного розміру.
  7. Спеціальні вкладки допоможуть вбирати молоко і запобігають появі подразнення на шкірі.
  8. Бюстгальтери без кісточок краще, тому що вони не травмують груди й не заважають лактації.

Важливо! Серед сучасних синтетичних тканин є гідні варіанти — такі як м'яка мікрофібра або бамбукова віскоза. Вони приємні на дотик, добре вбирають вологу, швидко сохнуть і мають високу еластичність.

Як вибрати бюстгальтер для годування за розміром

Перед покупкою бюстгальтера зніміть дві основні мірки: обхват під грудьми й по опуклій частині грудей. Різниця між ними визначає повноту чашки. Врахуйте, що дуже тісні моделі не тільки доставляють дискомфорт, але й можуть негативно позначитися на здоров'ї.

У жінок, що годують, розмір грудей змінюється протягом дня, а зайве стискання може призвести до лактостазу, маститу, утрудненого дихання і травм молочних залоз. Однак і надто вільний бюстгальтер — не найкращий варіант, тому що він не забезпечить необхідної підтримки та не виконає своєї функції.


Жіноча комфортна білизна від A до J. №1 в Підборі — №1 в Комфорті!
Ми в соцмережах