Пояси для панчіх

Інші фільтри
Колекція
Підсегмент
Сегмент
Розмір
Пояс для панчіх 006LC пудраПояс для панчіх 006LC пудра
+1
Пояс для панчіх 006LC пудра
599 
Пояс для панчіх 006LC чорнийПояс для панчіх 006LC чорний
+1
Пояс для панчіх 006LC чорний
599 
Пояс для панчіх 006SC червонийПояс для панчіх 006SC червоний
Пояс для панчіх 006SC червоний
599 
Пояс для панчіх 006SC чорнийПояс для панчіх 006SC чорний
Пояс для панчіх 006SC чорний
599 
Підв'язка 007L ванільПідв'язка 007L ваніль
Підв'язка 007L ваніль
299 

Пояси для панчіх: зброя стовідсоткового влучення


Зручний панчішний пояс — один з найбільш пікантних предметів жіночого гардеробу. Розповімо трішки про історію поясів та їх шлях до сучасного вигляду.

Перший жіночий пояс для панчох у сучасній інтерпретації придумав француз Фереоль Дедьє та представив його у 1876 році як альтернативу корсету. Більш досконалим цей виріб у 1903-му запропонувала лікар Гош Саро, щоб прибрати дискомфорт, який приносили корсети.

Новинка припала по смаку, а справжній бум стався після показу в 1930-му фільму з участю Марлен Дітріх. Актриса продемонструвала всі подробиці деталей нижньої білизни, після чого пояс для панчіх став одним з найбажаніших елементів образу.

Спад затребуваності припав на винахід колгот, що звільнило жінок від необхідності щоразу відстібати панчохи за кожної потреби, та потім знову в 1970-х настало відродження попиту на пояси завдяки модельєру Шанталь Томас (Chantal Thomass), її моделі досі користуються попитом, незважаючи на високу вартість.


Особливості вибору та носіння

Через сотню років кардинальних змін не відбулося. Купити пояс для панчох можна в попередньому дизайні: на смузі тканини, що охоплює стегна, кріпляться підв'язки з кліпсами, якими пристібаються панчохи.

Поділяють предмети гардеробу по висоті на вузькі, середні та широкі. Пояси носять на талії, що більш комфортно, або на стегнах. Дуже важливо правильно підібрати розмір, щоб пояс не зкочувався або не був занадто вільним.

Існує кілька правил, які полегшують вибір:

  • для щоденного носіння краще обирати широкий пояс для панчох. Він не скручуватиметься і не дозволить утворюватися складкам на передній частині спідниці при ходьбі.
  • матеріал і дизайн підбирають під бюстик і трусики. При цьому створюється єдиний ансамбль — мереживний, атласний, шовковий і тд.
  • колірна гамма повинна гармонувати з платтям, костюмом або іншим вбранням.
  • ідеальний варіант трусиків до поясу - танга або стрінги. Виглядають дуже спокусливо та ефектно.

Жіночі пояси для панчох в магазині brabrabra

Для підбору та покупки ідеального поясу для панчіх рекомендуємо завітати до студій комфортної білизни brabrabra, досвідчені консультанти залюбки допоможуть і дадуть відповіді на всі питання. Також пояс можна придбати в онлайн-магазині, замовлення приймаємо цілодобово щодня.

Підпишись на розсилку
Підпишіться на ексклюзивні пропозиції, оригінальні історії, активізм, події тощо.

Жіноча комфортна білизна від A до J. №1 в Підборі — №1 в Комфорті!