Про Збір
Наша спільна мета зібрати кошти на 10 тисяч комплектів спеціальної білизни для жінок, які служать у Збройних силах України.

Кожна захисниця отримає 2 комплекти якісного та зручного спіднього, вартість 1 комплекту (1 топ та 2 трусиків) – 586 грн. Витрати на пакування, логістику brabrabra беруть на себе.

Долучайся до збору, щоб допомогти нашим жінкам-військовим отримати білизну, в якій їм буде зручно виконувати свої надскладні завдання.

Кожен благодійник/ця, фізична чи юридична особа, яка робить внески на рахунки МБФ “Україно! Я за тебе” дає свою згоду, що невикористані кошти не підлягають поверненню, а будуть враховані на додаткове виробництво комплектів згідно сумі зібраних коштів.

Як долучитись - 2 спосіб
Купуючи комплект білизни, ти забезпечуєш жінок білизною на передовій
brabrabrave
Придбай комплект топ та трусики.
Встигни придбати, залишилось менше 100 комплектів
Замовити
2 комплекти отримують військові
2 топи та 4 трусиків
1-й
комплект

відправляється за купівлю комплекту brabrabrave

2-й
комплект

передає brabrabra

Історії
Цивільні жінки говорять за військових
На цей час зібрано:
255 970 ₴

Сума збору постійно оновлюється.
Долучайся до збору!

Збір “Одна за одну”

Більше 62 тисяч жінок наразі служить в Збройних силах України.

Близько 5 тисяч на передовій.

В рамках кампанії "Одна за одну" 445 комплектів комфортної білизни було передано нашим захисницям. Це вдалося реалізувати завдяки тому, що цивільні жінки купували лімітовану колекцію brabrabrave. Плюс brabrabra додавали до кожного придбаного комплекту один від себе.

Щоб забезпечити кожну захисницю на передовій зручним спіднім, ми відкрили збір “Одна за одну”.

Наразі, ми проводимо перше масове опитування серед захисниць, аби до наступної партії ще більше вдосконалити білизну та зручність в ній.

Передумови створення кампанії

brabrabra — український бренд з багаторічним досвідом, який спеціалізується на жіночій білизні.

В червні 2022 року ми прийняли рішення — створити найкомфортнішу білизну для наших захисниць. Комфортна білизна дуже важлива для жінок-військових, адже звичайна білизна не закриває усіх вимог. Починаючи від антропометричних показників та закінчуючи елементарним – відсутністю можливості змінювати білизну щодня, тому усі ергономічні показники впливають на ефективність виконання бойових завдань.

Дослідження

Протягом року ми здійснили низку досліджень, опитувань серед жінок-військових. Понад 50 військових отримали різні бра з колекцій brabrabra. Наприкінці опитування було зрозуміло, що заважають застібки на білизні, регулятори на бретелях, каркаси, бра потребують захист для сосків. Також після зібраного фідбеку прийняли рішення, що білизна має бути темного кольору — більшість голосів була саме за сірий колір. Після цього було розроблено ще 5 варіантів білизни, які також віддавали на тестування. Обрали один з найбільш позитивними відгуками та ще раз вдосконалили його.

Вже з нами
Партнери-бізнеси, які вже долучились
Поширені питання
Дізнатись більше

На жаль, такої можливості немає. Колекція brabrabrave продається тільки комплектом (топ+трусики), тому що це відповідає комплекту, який ми передаватимемо жінкам-військовим. Ми не передаємо окремо трусики чи топ.

Ми маємо партнерів: благодійний фонд Arm Women Now та рух Veteranka, які займаються потребами жінок-військових. Вони мають всю необхідну інформацію захисниць. Після купівлі комплекту тобою ми передаємо 2 таких комплекти (а саме, 2 топа і 4 трусиків) сірого кольору у фонд, а він визначає пріоритетність отримання та інші транспортні питання, і через деякий час жінка матиме комфорт на передовій завдяки тобі!

Нова партія комфортної білизни, буде відшита зі збору “Одна за одну”. З його організацією нам допомагає Міжнародний благодійний фонд “Україно! Я за тебе!” (заснований у 2007 році). Від початку російської воєнної агресії Фонд зосередився на допомозі Армії та постраждалим від наслідків війни. Доставка білизни й надалі відбуватиметься через наших партнерів – благодійний фонд Arm Women Now та рух Veteranka.

Склад білизни: 93% поліамід, 7% еластан. Саме такий склад матеріалу забезпечує білизні позитивні експлуатаційні характеристики: високу зносостійкість, гігроскопічність, стійкість до деформації, комфортність та зручність при носінні. Матеріал м’який та приємний на дотик, не натирає тіло при довготривалому використанні. Завдяки своєму складу та технології виготовлення білизна швидко поглинає та виводить вологу, не потребує багато часу на висихання.

Бавовна, безумовно, має низку позитивних характеристик, однак найголовнішим фактором при виборі матеріалу була його зносостійкість та ергономічність до тіла. Бавовна швидко мокне та довго сохне – таке середовище ідеальне для утворення шкідливих бактерій та подразнення шкіри. Бавовна менш зносостійка та менш стійка до частого прання, в мокрому вигляді може втратити свою міцність та легко порватись.

Розмірна сітка налічує 48 розмірів, а саме від S до 2XL, а це означає, що жінки з розмірами: 70 A-I, 75 A-I, 80 A-I, 85 A-H, 90 A-G, 95 A-F зможуть носити цей топ і мати підтримку.

Цивільні говорять за військових з їхнього дозволу, тому що не всі жінки-військові мають за мету популяризувати тему білизни та комфорту на передовій. Дуже часто їхня основна задача – це захист країни. А наша з вами задача як цивільних – це чути, питати та говорити їхньою мовою про їхні потреби. Задача цивільних – це турбота про наших захисників і захисниць. Ми не створюємо додаткові стресові ситуації, ми даємо можливості та підтримку.

Комплект білизни для цивільних жінок з лімітованої колекції brabrabrave коштує більше, тому що:

  • відрізняється техніка пошиву;
  • додана вишивка на топі та трусиках;
  • паковання комплекту;
  • додана вартість паковання білизни для жінок-військових.

Новий партнер проєкту “Одна за одну” – Міжнародний благодійний фонд “Україно! Я за тебе!”, долучився як організатор нашого збору.

МБФ “Україно! Я за тебе” заснований у квітні 2007 року, з 2010 року – має міжнародний статус. За весь період діяльності Фондом було реалізовано близько 300 благодійних проєктів на суму понад 112 млн гривень.

За 2023 рік Фондом було надано допомоги на загальну суму 49 млн 957 тис. гривень. Більша частина коштів була направлена на потреби військових. Участь у національній програмі “Врятуй кінцівку” дозволила допомогти 38 пораненим бійцям врятуватись від ампутації кінцівки.