Персональні ціни: 15% на весь Комфорт!
Через ситуацію з енергопостачанням відправка замовлень може займати до 5 днів ❤️

Персональні ціни: 15% на весь Комфорт!

Купуй

Будь-що з сегменту Комфорт по повній вартості

Отримуй вигоду

-15% на будь-які покупки з сегменту Комфорт

Зверни увагу

Вигода -15% діє протягом 90 днів і продовжується на 90 днів з кожною наступною покупкою Комфорту

При покупці у онлайн-магазині brabrabra.ua або студії комфортної білизни маєш можливість отримати свою вигоду* 15% на колекції Комфорту**.

Щоб стати учасником програми Персональні ціни, потрібно здійснити покупку товару з будь-якої колекції Комфорту за його повною вартістю. Дія знижки розпочинається з наступного дня після покупки і діє протягом наступних 90 днів.

*Під вигодою мається на увазі купівля товару за першою ціною пропорційно зменшеною на розмір запропонованої знижки.

**Під колекціями Комфорт мається на увазі товар з колекцій: Комфорт / Комфорт +, Кольоровий Комфорт, Елегант Комфорт / Елегант Комфорт +, М'який Комфорт, Урбан Комфорт, Легкий комфорт, Сексі Комфорт, а також Релакс одяг, шкарпетково-панчішні вироби та аксесуари.

Знижка за даною програмою не поширюється на лімітовані колекції, купальники та сертифікати.

Пропозиція не сумується між собою та з іншими акціями та/або активностями.

При оформлені замовлення через інтернет-магазин brabrabra.ua підтвердження знижки здійснюється автоматично після авторизації.

Програма діє на території України у інтернет-магазині brabrabra на сайті brabrabra.ua у період з 01.02.2020 року до 31.12.2021 року включно.

Організатором даної Програми є інтернет-магазин brabrabra (ФОП Пятигорська А.Г., який зареєстрований і діє згідно із законодавством України).

Організатор залишає за собою право вносити зміни в правила проведення Програми з обов’язковим їхнім розміщенням на власному веб ресурсі за посиланням: brabrabra.ua

З детальнішою інформацією можете ознайомитися на сайті : brabrabra.ua або звернутися за телефоном 0445800088. Усі дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів на території України є безкоштовними, дзвінки з мобільних телефонів здійснюються згідно з тарифами Вашого оператора.

У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення цих Правил, будь-яких спірних питань та/або питань, не врегульованих цими Правилами, остаточне рішення приймається Організатором Програми.

Підпишись на розсилку
Підпишіться на ексклюзивні пропозиції, оригінальні історії, активізм, події тощо.
Жіноча комфортна білизна від A до J. №1 в Підборі — №1 в Комфорті!