Турбота про білизну
А чи можна взагалі не носити бра?
Турбота про себе
А ти знала, що?
Будь-які груди потребують підтримки
Так склалося, що груди не мають м'язової підтримки, а залозиста та жирова тканини мають певну вагу (в деяких випадках - значну). Тобто, твої груди залишаються без підтримки.
Саме це завдання і виконує бра! Адже куперові зв'язки не здатні утримувати вагу грудей продовж багатьох років, не втрачаючи еластичності. Згодом, це впливає на зовнішній вигляд твоїх грудей і приносить в життя дискомфорт.
Що потрібно знати про свої груди?
Що впливає на тонус грудей?
Будь-які груди будь-якого розміру з різними особливостями потребують фіксації та підтримки.
Ослаблення шкіри грудей та її поступове провисання так чи інакше виникає з віком. Це пов'язано з гормональними змінами в організмі жінки, вагітністю або просто з віковими змінами. Жінкам слід пам'ятати, що головною функцією молочних залоз все-таки є не їх відповідність "модним стандартам фігури", а годування дитини.

Причини, які можуть змінити форму, розмір та тонус твоїх грудей:

 • Неправильно підібраний бра або його відсутність
Якщо бра занадто тісний, це ускладнює кровообіг, а якщо занадто вільний - погано підтримує груди, що, в свою чергу, може призвести до розтяжок і обвисання, особливо власниць пишних форм.

 • Проблеми з поставою
Постійно згорблена спина не додасть привабливості ні тобі, ні твоїм грудям. Тому намагайся ходити та сидіти прямо. Це не тільки позитивно вплине на твоє здоров'я, а й додасть впевненності у собі.

 • Ультрафіолетові промені
Прямі сонячні промені сприяють старінню шкіри і можуть провокувати розвиток раку молочних залоз. Засмага - це прекрасно, але у всьому має бути міра.

 • Зміна ваги
Жирові клітини грудей розщеплюються одними з перших. Груди втрачають форму, можуть з'явитися розтяжки.

 • Період годування дитини
Як правило, після вагітності і годування, груди втрачають свою пружність і з'являються розтяжки. Тому під час вагітності треба особливо ретельно доглядати за станом своїх грудей і обирати правильну білизну.
  Чому жінки відмовляються від бра?
  Бра мені не потрібен тому що:
  — В мене маленькі груди
  Маленькі груди не спричиняють стільки турбот та фізичного дискомфорту, як пишні форми. Вони не спричиняють болю в спині, з ними набагато легше вести активний спосіб життя. Тому часто жінки з маленькими грудьми просто не бачать сенсу в його носінні.

  Якщо постійно ходити без бра, то в будь-якому випадку куперові зв'язки розтягуються, що призводить до птозу навіть невиликих грудей. Відмовляючись від якісної підтримки, ти ризикуєш зустрітись з ним передчасно.
  — Мої груди неважкі
  Багато хто вважає, що лише дійсно великі груди потрібно фіксувати, а "середній розмір" — це не таке вже й велике навантаження.

  По-перше, навіть середні розміри дають навантаження. Якщо роками не носити бра, через це "незначне" навантаження пошкоджуються куперові зв'язки і груди швидше втрачають форму. Без бра або в бра не того розміру цей тягар лягає на плечі та шию, псуючи самопочуття і поставу.

  По-друге, обвисання грудей — проблема не пишногрудих красунь, а всіх жінок.
  — Бра незручні
  Бра впивається в груди, залишає сліди на шкірі та носити його упродовж дня просто неможливо...
  Так, ми згодні, що іноді бра може перетворити життя на суцільний дискомфорт замість користі. Але все це тільки через неправильно підібраний бра.

  Комфортно буде тільки в тому випадку, якщо бра підібраний за розміром, формою, посадкою та з урахуванням усіх твоїх особливостей.
  — Бра помітні під одягом
  Ще одна з поширених причин відмови від бра. Помітний під приталеним гольфом бра або бра, що стирчить із зони декольте псує задуманий образ та впливає на твою самовпевненість.

  Проте сучасні виробники вже давно винайшли безшовну білизну, яка не тільки підкреслить форму твоїх грудей, а і забезпечить комфортом протягом дня.
  Три причини носити бра
  Підтримка
  Бра підтрумує та фіксує твої груди. Запобігає передчасному обвисанню, розтяжкам та іншій деформації грудей
  Корегуюча функція
  Скоригувати асиметрію, зробити форму більш округлою або зібрати груди до центру? — Легко!
  Естетика
  Бра — це не тільки про здоров'я, а ще і про красу. Вдало підібраний бра прикрасить твій образ і подарує впевненість у собі.
  Про що варто пам'ятати?
  Деякі жінки вважають, що саме завдяки носінню бра груди можна зберегти молодими і красивими. Однак існує припущення, що при постійному використанні бра атрофуються зв'язки, які підтримують молочні залози. Тому фахівці з жіночого здоров'я рекомендують носити бра з перервою, обов'язково даючи грудям відпочинок. Ти повинна розуміти, що все дуже індивідуально.

  Пам'ятай, що у будь-якому випадку твоїм грудям необхідна підтримка з будь-яким розміром грудей. Але при цьому бра повинен бути підібраний за усіма критеріями та бути комфортим в носінні.

   Напиши теми, які тебе цікавлять, і ми обов'язково підготуємо їх для тебе
   Писати тут
   Підпишись на розсилку
   Підпишіться на ексклюзивні пропозиції, оригінальні історії, активізм, події тощо.
   Жіноча комфортна білизна від A до J. №1 в Підборі — №1 в Комфорті!