Обхват груди см
Обхват под грудью см
Обхват бедер см
Размер
Бюстгальтеры
-
Бюстгальтер купальный
-
Трусики, шорты, пояса, плавки купальные
-
Сорочки, халаты, блузки, джемпера
-

Таблиця розмірів білизни від brabrabra

Визнач свій розмір та Індекс комфортної посадки!


Краса та комфорт - дві найважливіші складові успіху при виборі спідньої білизни. При купівлі спідньої білизни або купальника слід правильно його підбирати відповідно розміру та особливостей фігури.

Розмір бюстгальтера визначається двома параметрами: обхватом під грудьми та обхватом грудей по виступаючим точкам . Розмір трусиків, плавок і поясів визначається обхватом стегон.


Як не помилитися у виборі розміру білизни?

Звичайно ж, ти знаєш своє тіло як ніхто інший, і впевнена, що можеш визначити свій розмір безпомилково. Але ти здивуєшся, дізнавшись, що в середньому чотири жінки з п'яти носять бюстгальтер невідповідного розміру! Головна помилка - надто широкий об’єм (пояс бра) при маленьких чашечках.

Розберемося в цьому важливому питанні. Адже від того, чи правильно підібрано спідню білизну, залежить не тільки твій комфорт, але і зовнішній вигляд, а саме головне твоє здоров'я.

  • Перша помилка - вважати, що всі чашечки в бюстгальтерах однакові, змінюється лише об’єм. Насправді ж, розмір чашки залежить від об’єму під грудьми. Наприклад, бюстгальтер 70D буде набагато менший в об’ємі під грудьми і об’єм грудей (глибина чашки), ніж бюстгальтер 75D, при цьому буква розміру у кожного з них однакова - D.


    Тому якщо ти оцінюєш свої груди як невеликі, це зовсім не означає, що тобі підходить чашка А. Цілком ймовірно, що В або С або навіть D, E.
  • Друга помилка - вибирати занадто тісну або вільну білизну. Бра не повинен тиснути і створювати дискомфорт. Він також не повинен бути надто вільним, інакше втрачається його основна функція – підтримувати та фіксація грудей. Про правильно підібраний об’єм можна говорити лише в тому випадку, якщо він щільно сидить, в ньому вільно дихати і рухатися, але не тисне, і не підскакує ззаду. Пам'ятай, груди підтримуються на 90% за рахунок поясу бра і лише на 10% - за рахунок бретелей.
  • І на третьому місці серед помилок - вибір білизни, яка не підходить за формою. Така білизна може підходити за розміром, але в той же час погано сидить. Саме тому, ми створили наш авторский метод індекс комфортної посадки, який допоможе підібрати всі форми бра, які підходять персонально тобі, враховуючи всі особливості твоїх грудей.

Отже, ще раз нагадаємо, що розмір бюстгальтера визначається не одним, а двома параметрами. Йдеться про обхват під грудьми та обхват грудей (вимірювання проводиться по самим виступаючим точкам). Простеж, щоб виміри проводилися безпосередньо під грудьми, не нижче. Чим більше різниця між цими двома параметрами (обхват грудей і обхват під грудьми), тим більше повнота чашки. Перш, ніж проводити виміри, слід зняти з себе вже наявний бюстгальтер, інакше результат вимірювань буде помилковим, або проводити виміри в м'якій чашці. Постарайся бути максимально об'єктивною, не перебільшувати і не применшувати виміри.

Визначення правильного розміру

Для визначення правильного розміру можна скористатися нашим спеціальним калькулятором, або зробити це самостійно за допомогою наведеної нижче інструкції

Для цього тобі знадобляться:
- велике дзеркало чи партнер, який тебе заміряє;
- сантиметрова стрічка;
- ручка і папір для запису отриманих даних.Зробіть всього два заміри:
1. Виміряй обхват безпосередньо під грудьми, тримаючи вимірювальну стрічку досить туго, але без сильного натягу (вона не повинна сповзати або, навпаки, впиватись в шкіру). Слідкуйте, щоб стрічка була паралельно підлозі.
2. Виміряй обхват грудей стоячи, по виступаючим точкам, (зазвичай це соски) продовжуючи стежити за паралельним становищем вимірювальної стрічки до підлоги. Цей вимір краще робити з використанням дзеркала (або ж з помічником). Проводите виміри бажано у в найтоншому бюстгальтері з м'якою чашкою, без пуш-апів. Всі вимірювання бюста слід робити, не перетискаючи тканини молочної залози. Якщо у Вас випирають соски, то їх можна трохи пригнути вниз.
Важливо переконатись, що стрічка розташована перпендикулярно підлозі без будь-яких спотворень.

Важливо переконатись, що стрічка розташована перпендикулярно підлозі без будь-яких викривлень.

Визначити розмір бюстгальтера
Беремо цифру, яка у тебе вийшла при вимірюванні обхвату під грудьми (Крок №1) і замір по виступаючих точках (Крок №2) та визначаємо розмір по таблиці.

Зверни увагу, що таблиця тільки допомагає зорієнтуватися за розміром!
На посадку впливають багато чинників: вид, форма грудей, конструкція бюстгальтера і використовуються полотна. Якщо невпевнена у виборі, скористайся нашим помічником у Telegram, чат-ботом @bra_fitting_bot, або просто запишись на безкоштовний онлайн брафітинг.

Багато жінок роблять помилку, купуючи один і той же розмір протягом багатьох років, навіть не замислюючись про те, що їх груди можуть змінюватись – і це нормально. Для того, щоб завжди відчувати себе комфортно і не отримати ефект перетягненого резинками тіла, слід періодично вимірювати себе заново та визначати розмір повторно.

Определить размер трусов и пояса для чулок также несложно.

Для цього необхідно зняти всього 2 мірки:

  • Обхват талії - сантиметрову стрічку простягаємо навколо її вузької частини, під нижніми ребрами;
  • Обхват стегон - стрічка повинна проходити горизонтально через опуклі точки сідниць.


Для того щоб визначити правильний розмір колготок, потрібно в табличці зіставити свій зріст і вагу. У разі якщо твої зріст і вага такі, що тобі підійдуть два розміри, рекомендуємо зупинити свій вибір на колготках на розмір більше, ніж в таблиці. Маленькі колготки виглядають не кращим чином, вони можуть сповзати і швидше рвуться.

Співвідношення розмірів

Англійські розміри від загальноприйнятих європейських відрізняються позначенням об’єму в дюймах і «проміжним» розміром чашки, наприклад: 28D, 28DD, 28 E і т.д.

В англійському розмірі літерна розмірна шкала виглядає так: АА, А, В, С, D, DD, E, F, FF, G, GG, H, HH, J, JJ і т.д.

Розмір чашки може збігатися, а може відрізнятися: наприклад, англійський DD може дорівнювати європейському E; E - європейському F; F - відповідати G, FF - H, G - I і т.д. Чашки А, В, С, D однакові в обох випадках.

Англійська обсяг зазначений в дюймах: 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44 Відповідність обсягів англійської та європейського наступне: 32 англійська = 70 європейський 34 = 75, 36 = 80, 38 = 85 і т.д.

Для зручності в роботі використовуйте міжнародні таблиці розмірів: