Сервіс повернення
Зверни увагу❤️ Твоє замовлення буде доставлено протягом 3-7 днів
 • Бра
 • Трусики
 • Купальники
 • Для дому
 • x MASHA
 • Outlet
 • Подарунки
UARU

Порядок та умови роботи сервісу «повернення» білизни

Повернення білизни– це пропозиція, яка діє виключно для постійних Покупців brabrabra (далі- Клієнт/Покупець), зареєстрованих у клієнтській базі brabrabra. та інтернет-магазині brabrabra.ua.

Реєстрація покупця у клієнтській базі здійснюється за добровільною згодою особи, яка має достатній рівень дієздатності, під час купівлі товару у мережі магазинів brabrabra та інтернет-магазині brabrabra.ua.

Під «поверненням» мається на увазі можливість Клієнта передати Продавцю товар, крім товару із категорії труси і панчішно-шкарпеткові вироби, придбаного у мережі магазинів brabrabra та інтернет-магазині brabrabra.ua в останні 30 календарних днів до моменту такої передачі та отримати за це знижку на наступну покупку.

Строк до моменту передачі товару в рамках цієї пропозиції обраховується з моменту купівлі товару у мережі магазинів brabrabra та інтернет-магазині brabrabra.ua, що підтверджується чеком, або даними системи brabrabra, у випадку відсутності чеку, оскільки в клієнтській базі фіксуються покупки постійних покупців.

«Повернення» в рамках цієї пропозиції не використовується в розумінні терміну «повернення» за Законом України «Про захист прав споживачів» та Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. № 172 "Про реалізацію окремих положень Закону України "Про захист прав споживачів", не має мети повторного продажу товару. Товар, отриманий в рамках цієї пропозиції, передається Продавцем на благодійність або утилізацію.

Пропозиція діє з 24 вересня 2020 року на постійні основі.

Пропозиція діє на території України у магазинах brabrabra та інтернет-магазині brabrabra.ua (далі Продавець/Організатор).

Пропозиція поширюється виключно на товар із колекції Комфорт (всі форми бюстгальтерів):Кольоровий комфорт, Елегант, Елегант +, Сексі, Мягкий комфорт, Легкий комфорт, Урбан; Лімітед, Лімітед+, Сексі Лімітед, купальники, пляжний одяг, Релакс Комфорт. Товар із категорії труси в жодній із перелічених колекцій, у будь-якому випадку, не беруть участь у даній Пропозиції.

Передача товару Клієнтом Покупцю може здійснюватися в будь-якому магазині мережі brabrabra, перелік яких зазначено на сайті brabrabra.ua, або шляхом поштового відправлення, за попереднім погодженням із Організатором, за рахунок Організатора.

При передачі товару в поштовому відправленні Організатор встановлює правило, що для перевірки вмісту відправлення здійснюється відео- та фотофіксація його розпакування (які в подальшому будуть безапеляційними доказами у випадку спору) для встановлення справедливої оцінки та визначення стану товару і розміру бонусів, які необхідно нарахувати.

У випадку виявлення відправлення Клієнтом товару, який не відповідає вимогам, встановлених в цих правилах, вигляду, заявленого Покупцем, Організатор залишає за собою право відмовити такому Клієнту у подальшій участі у цій пропозиції шляхом внесення цього Клієнта у чорний список, а нарахуванням бонусів здійснюватиметься на розсуд Організатора

В рамках даної Пропозиції Покупець може передати товар новий або який був у використанні.

Новий товар – це товар , який не був вживаний, не підлягав пранню, містить всі етикетки та бірки (вшиті та паперові технічні).

Товар, який був у використані – це товар, який вживався (під час носіння чи прання, наявні сліди іншого використання), відсутні етикетки.

За передачу товару в рамках цієї Пропозиції, Покупець отримує електронні бонуси у вигляді електронного сертифікату.

Електронні бонуси не вважаються такими, що мають грошове вираження і не можуть бути отримані в грошовому еквіваленті. Електронні бонуси визначаються як персональна знижка Клієнта на наступну покупку з розрахунку 1 бонус = 1 гривня. Електронні бонуси передаються Клієнту у вигляді Електронного Сертифікату, який може бути використаний Клієнтом на наступну покупку в магазинах brabrabra та в інтернет-магазині brabrabra.ua.

Електронний сертифікат формується та надається Клієнту на його електронну поштою, зазначену при реєстрації.

Електронний сертифікат, в межах цієї пропозиції– це електронна картка одноразового використання із зазначенням електронних бонусів для Клієнта, яка не потребує додаткової активації і може бути використана на наступну покупку Клієнта в мережі магазинів brabrabra шляхом її пред’явлення у роздрукованому вигляді або збереженому на мобільний телефон, робітнику магазину або в інтернет-магазині brabrabra.ua, шляхом зазначенням у відповідному полі на сайті.

Електронний сертифікат, в межах цієї пропозиції, не підлягає поверненню чи обміну на будь-який інший сертифікат чи грошові кошти. Повторне використання такого сертифікату не можливо.

При здійсненні покупки за допомогою Електронного сертифікату номінал сертифікату списується цілком.

У разі, якщо вартість покупки більша номіналу сертифіката, різниця між вартістю доплачується Покупцем.

У разі, якщо вартість покупки менше номіналу сертифіката, різниця між вартістю не повертається.

Строк дії Електронного сертифікату, в межах цієї пропозиції, становить 90 (дев’яносто) календарних днів з моменту його отримання Покупцем. Після закінчення цього строку використання даного сертифікату буде неможливе.

Оплата даним Електронним сертифікатом не доступна для товару з розділу «Подарункові сертифікати», не може бути використана на купівлю інших Сертифікатів.

Обмеження використання Електронного сертифікату може встановлюватися Продавцем в рамках окремих акцій та пропозиції, про що додатково буде повідомлено в умовах цих акцій та пропозицій.

Термін передачі товару Покупцем Продавцю встановлюється в наступних часових межах:

 • Термінове повернення товару – звернення Клієнта в перші 36 годин з моменту купівлі товару в магазинах brabrabra чи фактичного отримання товару в інтернет-магазині brabrabra.ua;
 • Раннє повернення товару – звернення Клієнта в період від 2-ох до 15-ти календарних днів з дати купівлі товару в магазинах brabrabra чи фактичного отримання товару в інтернет-магазині brabrabra.ua;
 • Пізнє повернення товару - звернення Клієнта в період від 16-ти до 30-ти календарних днів з дати купівлі товару в магазинах brabrabra чи фактичного отримання товару в інтернет-магазині brabrabra.ua.


Розмір бонусів за передачу нового товару визначається в наступному порядку:

 • При терміновому поверненні товару Клієнту нараховуються електронні бонуси у розмірі, що дорівнює 100 % вартості такого товару;
 • При ранньому повернення товару Клієнту нараховуються електронні бонуси у розмірі, що дорівнює 70 % вартості такого товару;
 • При пізньому поверненні товару Клієнту нараховуються бонуси у розмірі, що дорівнює 50 % вартості такого товару.


Розмір бонусів за передачу вживаного товару становить 50 % вартості такого товару.

Товар, отриманий від Клієнта в межах цієї Пропозиції, не використовується Продавцем для повторного продажу, а в подальшому передається на благодійність (виключно новий товар, який пройшов відповідну чисту) або утилізацію (вживаний товар).

Товар на благодійність та утилізацію передається Партнерам, уповноваженим здійснювати благодійну діяльність та утилізацію непродовольчих товарів, з якими укладені відповідні офіційні договори.

На Сертифікати даної пропозиції не розповсюджуються загальні правила обігу Сертифікатів brabrabra, розміщених на сайті.

Товар, придбаний за допомогою електронного сертифікату, який отриманий за цим сервісом, не бере участі у пропозиції та подальшому поверненню не підлягає. Мається на увазі, що використавши електронний сертифікат, який отриманий після повернення товару в межах сервісу «повернення білизни», на придбання нового товару, в подальшому виключає можливість покупця використати цей товар для повторної участі у цьому сервісі.

У випадку виникнення спору щодо стану/якості/зовнішнього вигляду товару, який передається в рамках цієї пропозиції, Організатор приймає письмові пояснення Клієнта та в одноособовому порядку приймає рішення на вирішення спірної ситуації, визначення розміру бонусів Покупця, з дотриманням даних правил і вимог та згідно чинних нормативно-правових актів України.

Організатор залишає за собою право змінити умови та термін дії пропозиції, попередньо повідомивши про це на сайті brabrabra.ua.


Деталі також у продавців магазинів або за телефоном лінії підтримки 0445800088. Вартість дзвінків відповідно до тарифів Вашого оператора.


Скажи тілу дякую, подаруй йому турботу брабрабра.
Ми в соцмережах
Підпишись на розсилку
Підпишіться на ексклюзивні пропозиції, оригінальні історії, активізм, події тощо.