Завжди доречний подарунок — сертифікат для жінок

Офіційними дистриб'юторами по продажу сертифікатів brabrabra і Milavitsa на території України є компанія Gift Card (ТОВ «Гіфт Кард Мовляв»). Це місце, де живуть сертифікати найулюбленіших брендів країни. Детальніше читайте на офіційному сайті www.giftmall.com.ua

Здивувати, подарувати можливість вибрати подарунок самій собі, порадувати доступом до величезного асортименту якісних і незамінних речей, зробити щасливою володаркою білизни від відомих у всьому світі торгових марок... Невелика пластикова картка з легкістю вирішує проблему підбору ідеального подарунка для дівчини будь-якого віку. Просто вибери Подарунковий сертифікат необхідного номіналу на сайті або в магазинах мережі brabrabra.

Кожен відвідувач сайту brabrabra.ua або оффлайн магазину може вибрати сертифікат необхідного номіналу і подарувати його особисто, або ж надіславши електронною поштою у будь-який куточок країни.

Як правильно використовувати Подарунковий сертифікат на покупку нижньої білизни

Щоб покупки білизни приносили тільки радість, ми сформували список правил, які діють з Подарунковими сертифікатами від brabrabra і Milavitsa. Прочитай їх перед покупкою:

Правила обігу подарункових сертифікатів.

Подарунковий сертифікат дозволяє точно вгадати з подарунком, не витрачаючи нерви на пошук, вибір і сумніви. Не буде ні помилок в розмірах, ні в кольорі або матеріалі, ніяких розчарувань! А після подарованого тобою Сертифіката, обдарована зможе присвятити зручне їй час приємного шопінгу, не відмовляючи собі в красивому і якісному білизна.